Informace o platbě a dopravě

Jak mohu zaplatit za objednávku?

Způsob platby si vyberete přímo v Pokladně objednávky. Za svou objednávku můžete zaplatit dvěma způsoby:

  1. Převodem na účet: Za objednávku zaplatíte převodem na náš účet. Údaje k platbě dostanete e-mailem po dokončení objednávky. Objednávka nebude odeslána, pokud peníze nebudou připsány na náš účet.
  1. Dobírkou při převzetí zásilky: Za svou zásilku zaplatíte v hotovosti přímo při převzetí balíku. Příplatek za platbu dobírkou je 40 KČ.

Co zadat při platbě na účet jako variabilní symbol?

Pokud si jako způsob platby vyberete platbu převodem na účet, jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jen tak bude platba automaticky spárována s vaší objednávkou.

Jakým způsobem mi bude objednávka doručena?

Můžete si vybrat ze dvou způsobů dopravy:

  1. Výdejní místo Zásilkovny: Ze seznamu výdejních míst si vyberete pobočku, na které si balík osobně převezmete. O doručení balíku na výdejní místo budete upozorněni SMS zprávou.
  1. Kurýr: Kurýr vám doveze balík přímo na vámi zvolenou adresu.

O parfémech

Odkud pocházejí Parfen parfémy?

Parfen je značka jednoho z top parfuméřských domů v Bulharsku. Na trhu funguje již přes 20 let a spolupracuje s těmi nejlepšími dodavateli v Evropě. Všechny esence používané v Parfen parfémech jsou vyráběny v mekke vůní – ve Francii.

Jsou Parfen vůně skutečně parfémy?

Díky vysokému podílu čistých vonných esencí zařazujeme vůně Parfen mezi parfémy. Na pokožce vydrží až 12 hodin, a proto se kvalitou vyrovnají známým luxusním parfémům. Obsahují 20–24 % vonných esencí.

Kolik procent vonných esencí mají Parfen parfémy?

Parfémy Parfen obsahují v rozmezí od 20 do 24 % vonných esencí. Kvalitou se tedy vyrovnají luxusním parfémům, rozdíl je pouze v ceně a flakonu.

Co znamená číslo při parfému nebo na flakonu?

Na každém flakonu parfému i na krabičce najdete buď třímístné nebo dvoumístné číslo. Toto číslo slouží k identifikaci parfému. Na flakonu ani krabičce totiž neuvádíme, o kterou konkrétní imitaci jde. Díky číslu si vůni můžete vyhledat na našem e-shopu a spojit ji se známým parfémem, který imituje.

Co jsou to cestovní parfémy?

Naše cestovní parfémy jsou vůní i kvalitou totožné s velkými 50 ml parfémy. Jsou však baleny do menších a lehčích 20 ml flakonů, které jsou ideální na cestování nebo jako rychlé osvěžení během speciálních večerů. Vejdou se i do malých dámských psaníček, do pánského saka nebo pánské tašky.

Ne všechny druhy malých cestovních parfémů máme i ve větším balení, a naopak, ne všechny velké 50 ml parfémy máme i v 20 ml flakonech.

Jak si vybrat správný parfém?

Pokud si nevíte vybrat nový parfém, zkuste si vybrat intuitivně podle toho, jaké vůně se vám líbí. Můžete se orientovat podle filtrů, které ve výpisu produktů najdete na levé straně obrazovky. Pokud potřebujete poradit, sepsali jsme pro vás pár rad, které by vám mohly pomoci. Najdete je po kliknutí na tento odkaz.

Jsou vaše vůně skutečně vyrobené podle originálů?

Ano, všechny parfémy jsou vyrobeny podle originálních receptur, které zaručují stejnou vůni, jako originál. Při výrobě používáme stejné kvalitní francouzské esence, jako originální parfémy. Rozdíl mezi originálem a naší imitaci je jen v přijatelnější ceně.

O reklamaci

Co dělat v případě, že mi zboží přijde poškozeno?

Pokud vám přijde poškozený balík nebo rozbitý flakón, ihned nás kontaktujte na e-mail info@parfen.cz nebo na naši linku zákazníkům na telefonním čísle + 420 606 525 219. Do e-mailu nám napište číslo vaší objednávky, můžete připojit i fotky poškozeného balíčku.

Kdy lze zboží reklamovat?

Zboží můžete reklamovat, pokud vám přijde poškozený. Podle zákona č. 102/2014 nelze reklamovat parfém, který byl vybalen z ochranné fólie a tím byl znehodnocen jeho obal. Rovněž není možné reklamovat použitý parfém.

O velkoobchodní spolupráci

Je možné prodávat vaše parfémy?

Pokud byste chtěli prodávat naše parfémy, můžete se stát naším velkoobchodním partnerem. Po celé České republice máme vybudovanou síť takových prodejců, kteří naše parfémy prodávají v kosmetických salonech, buticích nebo obchodech s kosmetikou. Prodejci musí splnit podmínky minimálního a pravidelného odběru, přičemž od nás dostanou speciální snížený ceník.

Kam se mám ozvat, pokud chci prodávat vaše parfémy?

Pokud se chcete stát naším prodejcem, napište nám na e-mail info@parfen.cz. Zašleme vám naši zvýhodněnou nabídku pro prodejce a probereme s vámi všechny důležité informace.