Naše společnost Parfen.cz je jediným dovozcem parfémů Parfen do České republiky. Zároveň jsme i přímým zprostředkovatelem velkoobchodní spolupráce v rámci České republiky.

 

Přímý prodej

Momentálně také budujeme síť přímých prodejců, kteří od nás mají možnost nakoupit parfémy za velkoobchodní ceny a následně je přímo prodávat zákazníkům. Pokud byste se chtěli stát naším prodejcem, přímo nás kontaktujte a my vám o prodeji poskytneme víc informací.

 

Prodejní stojan

Kromě přímého prodeje nabízíme i prodejní stojany, které jsou ideální do prodejen s kosmetikou, drogerií, kadeřnictví nebo na čerpací stanice. Stojan je určen pro 50 parfémů s velikostí 20 ml. Celou nabídku těchto parfémů si můžete prohlédnout zde.

parfen stojan

Prodejní stojany jsou perforované, takže pevně drží. Jednotlivé parfémy se objednávají předem a drží se skladem, takže je stačí do stojanu jednoduše doplnit. Množství a typ vůní si můžete nakombinovat podle sebe a požadavků vašich zákazníků.

Pokud byste měli zájem o spolupráci s naší společností, vyplňte níže uvedený formulář a my vám obratem zašleme nabídku s velkoobchodními cenami. V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat i telefonicky: +420 606 525 219 nebo e-mailem: info@parfen.cz.