O parfémech

3 výhody cestovních parfémů Parfen. Proč byste měli mít 1 doma i vy?

imitace parfemu

Naše malé cestovní parfémy už určitě znáte. Jsou menší alternativou k velkým 50 ml flakónem, ale kvalitou i vůní jsou stejné. Jaké jsou však jejich výhody oproti našim velkým balením a kdy se vám více vyplatí využít právě cestovní, než klasické parfémy? Podívejte se na 3 největší výhody cestovních parfémů. Pokud vás přesvědčí, máme pro vás tip, jak ušetřit: jen teď totiž můžete využít speciální limitovanou Black Friday akci platnou pouze do 1. prosince 2019, díky které dostanete cestovní parfém zdarma.

1 Nemusíte se sebou nosit těžké flakony

Cestovní voňavky jsou kvalitou i vůní totožné s našimi klasickými 50 ml parfémy, ale kvůli praktičnosti a pohodlnosti je plníme do menších flakonů s obsahem 20 ml. Na rozdíl od velkého flakonu tak mají menší obsah, rozměr, ale i nižší hmotnost.

Využijete je všude tam, kde nechcete mít zbytečně mnoho věcí, ale potřebujete se alespoň občas osvěžit příjemnou vůní. Jeden si můžete odložit například do skříňky v práci, do tašky na cvičení, na pracovní stůl, ale i jako první pomoc do kabelky.

 

2 Vejdou se skutečně všude

Ženská kabelka dokáže odnést skutečně mnoho věcí. Co všechno se však vejde do malé večerní kabelky? Většinou nezbývá prostor na nic jiného, ​​než na mobil, pudr a rtěnku. Díky našemu malému cestovnímu flakónu vám však garantujeme, že od teď budete mít celý večer po ruce i váš oblíbený parfém.

Cestovní balení je vhodné také pro muže. Svou malou velikostí se pohodlně vejde do pánské tašky přes rameno, ale i do stále populárnější ledvinky. V nouzových případech je páni hravě strčí i do vnitřní náprsní kapsy na kabátě, díky čemu se při speciálních příležitostech mohou cítit pohodlně po celou noc.

 

3 Na cestování nic lepší nenajdete

Cestovní parfémy jsme vytvořili tak, aby vám vydrželi i po delší dovolené a nezabrali téměř žádné místo v zavazadle. Díky malému flakónku tak budete i na dovolené vonět jako hvězda. Jsou skvělé na prodloužený wellness víkend, ale i na 2-týdenní dovolenou u moře. Díky ideálnímu obsahu balení 20 ml si je můžete přibalit také do příručního zavazadla, protože letištní kontrolou projdou bez problémů.

Pokud byste chtěli mít i vy vždy po ruce jeden praktický cestovní parfém, můžete využít speciální limitovanou Black Friday akci 2 + 1, s kterou dostanete 1 cestovní parfém dle vlastního výběru zdarma. Stačí, když si od pondělí 25.11. do neděle 1.12. 2019 objednáte na našem e-shopu minimálně 2 velké parfémy a my vám cestovní parfém přibalíme zdarma jako dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *