O parfémech

Chanel Coco Mademoiselle – imitace, která vás okouzlí

coco mademoiselle imitace

Je neodolatelně smyslná, omamně temperamentní a nadčasově originální. S vůní Coco Mademoiselle se jednoduše neztratíte v davu. Budete se díky ní cítit stejně směle, jak se svého času cítila i žena, kterou je vůně inspirována – samotná Coco Chanel.

Právě inspirativní osobnost první dámy módy podnítila tvůrce vytvořit tento výjimečný parfém. Dnes patří mezi nejoblíbenější dámské parfémy světa, a proto nemůže chybět ani v naší nabídce. Myslíte, že okouzlí i vás? Přečtěte si o něm více a vyzkoušejte ho jako vzorek nebo klasický velký flakon.

Nejlepší imitace Coco Mademoiselle parfému

Coco Mademoiselle je inspirovaný velkou Coco Chanel. Svým charakterem popisuje silnou a sebevědomou ženu, která je odhodlaná jít si za svým cílem. Naše imitace přesně kopíruje tento charakter, a tak v ní objevíte odvážná, květinově-dřevitá aromata. Má výdrž až 12 hodin a vysoký podíl vonných esencí.

Dámský parfém vhodný na běžné nošení i zvláštní příležitosti

Jsme si téměř jisti, že tento parfém nikdy nevyjde z módy. Jeho absolutně nadčasová kompozice bude moderní snad v každé době. Vycítíte z něj ženskost, smyslnost a zdravé sebevědomí, které jsou ctnostmi každé silné ženy.

Největší mistrovství této vůně se ukazuje v její univerzálnosti. Můžete ji používat na denní nošení, ale i na speciální příležitosti. Během běžných dní zvýrazní vaši povahu a půvab, při speciální události zase okouzlí všech přítomných. Parfém ve vás jednoduše vyzvedne ženskost a smyslnost v každé situaci.

Jak voní kopie Chanel – Coco Mademoiselle?

Kopie Coco Mademoiselle vás nejprve osvěží, vzápětí okouzlí sladkými květinami, a nakonec omámí orientálními aromaty. Ihned po použití se vaše smysly zblázní do jiskřiček svěžího pomeranče. Rychle je však ohromí čisté a smyslné srdce parfému, které odhaluje akordy jasmínu a růže. Vůně se nakonec rozvine do zářivých akcentů pačuli a vetiveru. Na pokožce zanechá květinově-dřevitou vůni.

Složení imitace Coco Mademoiselle

Precizně namíchaná kompozice imitace Coco Mademoiselle vytváří opravdu harmonickou vůni. Spojují se v ní citrusy, květiny a ingredience se silně přitažlivou aroma, jako jsou například pižmo nebo vanilka.

imitace coco mademoiselle

Recenze Coco Mademoiselle

Stále váháte, jestli vyzkoušíte Parfen Coco Mademoiselle? Pokud jste nerozhodná, vždy si můžete objednat malý vzorek. Parfém díky němu vyzkoušíte přímo na vaší pokožce a otestujete jeho kvalitu doslova „na vlastní kůži“. V rozhodování vám možná pomohou i recenze našich zákaznic, které si tento parfém objednávají pravidelně.

napodobenina coco mademoiselle
imitace chanel parfemu
coco mademoiselle imitace

Přesvědčili jsme vás? Podívejte se na velký 50 ml flakón a objednejte ho ve výhodné ceně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *