O parfémech

Parfémy Lanvin už i u nás. Seznamte se s Eclat D’Arpege a Marry Me

parfemy lanvin

Už jste někdy slyšeli o značce Lanvin? Patří mezi jeden z nejstarších a nejváženějších módních domů v Paříži. Tvoří nádherné módní oděvy a unikátní parfémy. Na rozdíl od jiných módních domů, jeho zakladatelkou je žena, které se počátkem 20. století podařilo vybudovat skutečně vážené jméno. Jaký byl příběh značky Lanvin a které parfémy inspirované touto značkou naleznete také na Parfene? Čtěte dál a možná najdete svou novou vůni.

 

Lanvin patří mezi nejstarší a nejváženější módní domy v Paříži. Jak vznikl?

Příběh vzniku zvučné značky Lanvin je skutečně zajímavý. Na přelomu 19. a 20. století ji založila dáma jménem Jeanne Marie Lanvin, která nejprve šila šaty pro svou dceru. Pařížskou společnost tyto modely zaujaly a ženy si kopie šatů začali objednávat i pro své dcery. Netrvalo však dlouho a Jeanne šila šaty i pro matky a zanedlouho začala tvořit vlastní módní dům, který dodnes patří mezi nejstarší a nejváženější v Paříži.

Podobně jako většina ostatních velkých módních domů, i Lanvin se nejprve věnovala jen šití módních oděvů. Postupně však své umělecké řemeslo obohatila i o doplňky a parfémy, které nemohou chybět ani u nás.

 

Znáte kolekci parfémů Lanvin Arpege?

Nejslavnější a nejprověřenější kolekcí parfémů je Lanvin Arpege, kterou mnozí odborníci označují také jako sladkou vůni Francie. Kolekce je tak rozmanitá, že si v ní každá žena najde to své. Právě díky tomu Lanvin Arpege spojuje ženy různého věku od Paříže až po nejvzdálenější kouty venkova.

 

Parfém Eclat D’Arpege z kolekce Lanvin Arpege

Alespoň jednu vůni z kolekce Lanvin Arpege jsme do naší nabídky prostě museli zařadit. Příjemná Eclat D’Arpege zaujme ty z vás, které máte rady svěží zelenou vůni květin a ve vůni hledáte energii a radost.

Naše imitace Eclat D’Arpege je, stejně jako originál, vůní probouzejícího se jara. Pokud byste si její vůni chtěli představit, zkuste se přenést do období jara do právě rozkvetlé květinové zahrady. Ucítíte svěží zelenou trávu, jemné květiny, čerstvý vánek a hřejivé slunce. Přesně tak voní i Eclat D’Arpege.

Je to lehký, veselý a jemný dámský parfém, který si zachovává svou něžnost. Vyjadřuje radost ze života, oživí vaše skryté emoce a zpříjemní vám i tmavý deštivý den. Máme ho pro vás v 50 ml flakonu s vůní totožnou originálu, ale za mnohem nižší cenu.

 

Pro věčné romantičky jsme si přichystali parfém Lanvin Marry Me!

Dámský parfém Marry Me! vám na pokožku přenese hřejivou vůni lásky. Jeho květinové aroma kolem vás vytvoří romantický opar a vyvolá dobrou náladu. Má veselou optimistickou kompozici, která působí lehce a bezstarostně.

Parfém je ekvivalentem lásky. Nejlépe sedne věčným romantičkám, na které působí podobně jako láska. Je přitažlivý, pozitivní a příjemně květinový. Zkusit jej můžete i u nás, a to jako velký 50 ml parfém, nebo jako vzorek k vašemu oblíbenému parfému.

 

Zkuste Lanvin parfémy za nižší cenu

I když se Lanvin zaměřuje na tzv. high fashion, působí i v jiných oblastech. Od roku 2013 je například oficiálním „krejčím“ fotbalového klubu Arsenal Londýn, díky čemu se z předváděcích mol posouvá i do světa sportu. Takové změny však značku vůbec nedegradují. Stále tvoří krásné modely a unikátní vůně. Pokud vás tedy Lanvin zaujala, vyzkoušejte její parfémy u nás a za nižší cenu. Jsou jedinečné a krásné.parfemy lanvin

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *