O parfémech

Tip na léto: Vyzkoušejte svěží a pozitivní vůni Light Blue

light blue

Parfém Light Blue značky Dolce & Gabbana je na trhu již neuvěřitelných 18 let. Tuto jiskřivou letní vůni si za ten čas zamilovali tisíce žen z celého světa a o jeho kvalitách svědčí i mnohé parfuméřské ocenění, která Light Blue dosud získal. Přečtěte si tedy více o vůni, která rozdává pozitivní energii a dobrou náladu. Vaší letní volbou číslo 1 se totiž možná stane právě ona.

 

Light Blue vás osvěží a přenese na slunečné pláže

Light Blue vás svou vůní okamžitě přenese na rozpálené sicilské pláže. Má navodit atmosféru Středomoří a především sluneční Sicílie, odkud pochází i jeden ze zakladatelů značky Dolce & Gabbana – Domenico Dolce.

S Light Blue se tedy budete cítit jako na pláži s horkým pískem a svěžím mořským vánkem. Vyjadřuje bezstarostnou atmosféru sicilského léta a uvolněného života na ostrově. Má sílu jemně vás osvěžit a dodat vám pocit spokojenosti přetaven v její ovocně-květinových aromatech.

 

Používat ji můžete každý den a v každém věku

Light Blue je jedním z těch dámských parfémů, při kterých nezáleží, kolik vám je let. Její svěží a bezstarostné aromata sednou ženám všech věkových kategorií, od mladých studentek až po zralé dámy. Používat ji přitom můžete každý den, protože je vhodná pro běžné nošení a neformální příležitosti. Nejlépe však vynikne během teplých letních večerů, kdy ještě více umocní uvolněnou letní atmosféru.

 

Základem Light Blue je pravý sicilský citron

Nejdůležitější složkou Light Blue je sicilský citron, který vůni dodává svěžest a nádech Středomoří. Ve flakónu se mísí s dřevitými akordy, které procházejí přes příjemné květiny až do nevtíravého a decentního základu. Všechny aromata tak spolu tvoří krásnou jiskřivou ovocně-květinovou vůni, která vám dodá pozitivní energii a rozzáří každý běžný den. Kompozice originálu je totožná s naší věrnou imitací Light Blue.

light blue

Parfém v originále vytvořil parfumér Olivier Crespo. Trvalo mu 2 roky, než tuto unikátní letní vůni vytvořil. Inspiroval se Středomořím a samozřejmě především Sicílii. Vůně později vyšla ve více limitovaných variacích, nejoblíbenější je ale dosud její původní verze. Tu můžete za mnohem nižší ceny než originál najít i na naší stránce.

Pokud jste s Light Blue úplně ztotožněna, ve velkém 50 ml flakonu ji naleznete zde. Pro ty z vás, které ještě váhají, máme připraveno i menší 20 ml cestovní balení, ideální například na blížící se dovolené. Garantujeme vám, že naše imitace Light Blue vám jistě přinese dobrou náladu, spoustu pozitivní energie a pocit jemného mořského vánku na pokožce.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *