O parfémech

Imitace Lady Million od Paca Rabanneho je vůní moci a dominance. Je to ta pravá pro vás?

lady million parfem

Milujete luxus, jste elegantní, smyslná a ráda ve středu pozornosti? Pak jste ztělesněním „milionové dámy“, pro kterou je určen unikátní parfém Lady Million. Je doslova magnetem na muže, protože jim připomíná vůni luxusu a zlata. Podívejte se proto spolu s námi na jeden z nejoblíbenějších dámských parfémů Paco Rabanne, který dýchá sexappealem a smyslností. Myslíte, že bude imitace Lady Million vhodná i pro vás?

 

Lady Million je vůní luxusu a bohatství

Parfém Lady Million zosobňuje „milionovou dámu“ – dominantní, výraznou a smyslnou ženu, která poutá pozornost v jakékoli společnosti. Jeho největším uměním je otevírat mužskou fantazii a touhy, které opíjí podobně, jako vůně peněz a bohatství.

Z nositelky dělá naše imitace Lady Million přitažlivou a oslnivou ženu. Pokud se tedy pro ni rozhodnete, bude z vás sršet smyslnost, sexappeal a ohnivá přitažlivost. Vůně totiž silně ovlivňuje mužské smysly, díky čemu budete mít snadnou cestu k získání pozornosti.

 

Pánským ekvivalentem k Lady Million je oblíbená One Million

Pánským ekvivalentem k Lady Million je oblíbený One Million. Oba parfémy píší příběh bohatství, luxusu a moci. Pánské vyjádření peněz však podle parfumérů značky Paco Rabanne voní jinak, než ženský výklad bohatství.

Pokud tedy od Lady Million očekáváte podobně kořenité tóny jako od One Million, zklameme vás. Tato vůně nezanechává typickou kořeněnou stopu jako většina Paco Rabanne parfémů. Naopak, imitace Lady Million je svěží, květinová a příjemně ovocná.

 

Ženský parfém pro dominantní ženu

Naše napodobenina Lady Million se vám zalíbí, pokud hledáte skutečnou vůni krásy a obdivu. Je sice vyjádřením moci, ale zároveň v sobě ukrývá ženskost a šarm. Je vhodná pro výraznou ženu, která miluje být viděna a v centru pozornosti. Zaručujeme vám proto, že s ní skutečně zazáříte. Prý má totiž tolik jiskřivých tónů, kolik je odlesků na diamantu.imitace lady million

 

Jaké je složení imitace Lady Million?

Hned po použití imitace Lady Million ucítíte svěží kombinaci pomerančových květů Neroli, citronu a maliny. Hned na to vás omámí sladký květinový koktejl gardénie, jasmínu a dalších pomerančových květin. Květinově-ovocný vrch parfému se pak v základě stabilizuje v sladkém medu, pačuli a pižmu, které celé vůni dodávají silný sexappeal.

lady million parfem

 

Nevíte se rozhodnout, zda je pro vás ta pravá? Toto o Lady Million říkají recenze

Co si o imitaci Lady Million myslí jiné ženy? Z vašich reakcí je zřejmě nejzajímavější to, že vás Lady Million nutí vypadat dobře. Díky svému charakteru se totiž tato vůně hodí ženám, které si dají záležet na vzhledu. Během jejího používání proto i naše zákaznice o sebe více pečují a dají si skutečně záležet na svém vzhledu.

O imitaci Lady Million také říkáte, že je skvělá i pro zralé ženy. Ne že by se nehodila i mladým dívkám, ale do dokonalosti přivede styl skutečné dámy. Pokud s naší imitací Lady Million máte podobné zkušenosti, napište i vy recenzi na naši stránku a poraďte tak ostatním ženám.paco rabanne lady million

 

Co myslíte, bude Lady Million vhodná i pro vás? Chcete se cítit dominantně, výrazně a přitažlivě? Pak ji určitě vyzkoušejte. Pokud však takové osobité a sexy vůně nejsou pro vás, stále máte na výběr z mnoha dalších vůní. Zkusit můžete například další dámský parfém Paco Rabanne – Olympea, nebo si vybrat z celé naší nabídky. Na vyzkoušení pro vás máme desítky krásných vůní.lady million parfem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *