O parfémech

Tip na letní parfém pro pány: Acqua di Gio – Giorgio Armani

I vy vystřídáte během roku několik parfémů? Pokud svou vůni rádi přizpůsobujete počasí, právě nadešel čas přejít na letní mód. Po tom, jak jsme vám v minulém článku představili náš tip na letní vůni pro dámy, nyní se zaměříme na pány. Vybrali jsme pro vás pánský parfém Acqua di Gio – typicky letní vůni evokující bezstarostnost ostrovního života. Pro koho se hodí a proč je právě tento parfém naším letním tipem? Čtěte dál.

 

Acqua di Gio vás naladí na léto a přenese do Středomoří

Podobně jako náš tip pro dámy Light Blue, i pánský parfém Acqua di Gio je inspirován letem na ostrově. Vyjadřuje atmosféru středomořského ostrova Pantelleria, kde sám Armani strávil prázdniny.

 

Vyjadřuje stejné pocity, jako léto samotné – spontánnost a radost ze života. Představuje sílu 3 elementů – vody, vzduchu a slunce, díky čemuž dává muži nespoutanou energii. I sám Armani označil parfém jako „vůni naplněnou energií“.

 

Voní jako čerstvě vykoupané tělo

Pro mnohé je Acqua di Gio kompozičně jednoduchá vůně. Právě v jednoduchosti je ale její krása. Neobsahuje žádné speciální esence, no dokonale spojuje tradiční pánské aromata. Je plná citrusových a kořeněných tónů se zakončením v aromatech dřeva.

 

Harmonie čerstvých citrusů se ve vůni mísí i se slanými tóny mořské vody a hřejivého slunce, které při troše představivosti ucítíte až na pokožce. Parfém za sebou zanechává vůni čerstvě vykoupaného těla a svěžesti oceánu.

 

Jaká je kompozice parfému Acqua di Gio?

 

Pro koho je Acqua di Gio určena?

Acqua di Gio srší sexappealem a smyslností. Kromě toho v sobě nese jistou dávky svobody, větru a vody, díky čemuž se hodí dobrodružným a optimistickým mužům. Její aromata jsou skutečně velmi mužné a zralé, proto ji nedoporučujeme chlapcům ani nedospělým mladým mužům.

 

Vůně ideální právě na léto. Samozřejmě, používat ji můžete i v zimě, ale protože je léto bezstarostnější, veselejší a zábavnější než zbytek roku, dokonale podtrhne právě letní atmosféru. Připomíná letní dovolenou a muži dodává pocit lehkosti a svobody. Pokud tedy i vy chcete sobě nebo vašemu partnerovi dopřát vůni Acqua di Gio, klikněte sem. Ve věrné kopii ji pro vás máme v 50 ml flakonu za tak skvělou cenu, že určitě stojí za vyzkoušení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *