O parfémech

Napodobenina Chloé je něžná, ženská a nápaditá. Už jste ji vyzkoušeli?

napodobenina chloe

Parfém Chloé od stejnojmenné značky patří mezi nejprodávanější dámské parfémy na světě. Svými aromaty okouzlil už tolik žen, že to ani není možné spočítat. A jelikož věrnou napodobeninu Chloé naleznete i na našem e-shopu, rozhodli jsme se vám tento parfém představit blíže. Už jste ho někdy vyzkoušeli?

 

Proč je Chloé tak oblíbená?

Francouzský módní dům Chloé v roce 1975 přišel na trh s novou stejnojmennou vůní. Jakmile byla rozšířena do prodeje, sklidila obrovský úspěch. Bylo to zřejmě proto, že se v ní ženy doslova „našli“. Parfém Chloé voněl přesně tak, jakoby každá mladá žena chtěla vypadat v očích drsnějšího pohlaví. Chloé byla něžná, jemná, ale zároveň vroucí a svěží vůně.

Naše imitace Chloé oplývá okolí stejnými okouzlujícími aromaty, jako originál. Parfém poznáte podle hravého a nápaditého podtónu, který po sobě zanechává na ženské pokožce. Její aromata jsou zároveň přesnou kopií ženy, pro kterou je určena.

Nositelky parfému Chloé jsou především mladé ženy, které milují módu a styl, užívají si život a jsou nápadité. Neznamená to však, že by se s touto vůní nedokázala ztotožnit i starší paní. Pokud je v hloubi srdce něžná a jemná, navenek oplývá energií a chutí do života, tento dámský květinový parfém je stvořen přesně pro ni.

 

Jak voní napodobenina Chloé?

Naše napodobenina Chloe je s originálem zcela identická. Projevuje se zejména květinovými pudrovými tóny magnólie, konvalinky, růže a jarní frézie. Květinky jsou osvěžené lehkým vánkem osvěžujícího liči, které se vlévá do teplého jantaru a elegantního cedrového dřeva v základu vůně. Parfém proto na pokožce voní velmi jemně a něžně. Je pronikavý, a tak si ho ostatní snadno zapamatují a ihned spojí s jeho majitelkou.

 

Kouzlo parfému Chloé tkví v unikátních růžích

Největším unikátem parfému Chloé jsou damascénské růže, které jsou využívány při jeho výrobě. Tyto růže pocházejí až z dávné Persie a dodnes jsou považovány za posvátné rostliny. Mají totiž vzácné léčivé účinky. Pomáhají například při zánětech nebo problémech s kůží.

Kromě toho jsou však damascénské růže často využívány i v kosmetice. Rozpoznáte je podle nádherné svěží růžové vůni. Právě Chloé obsahuje vysokou koncentraci této růžové vody, což jí dává její krásnou specifickou pudrovú vůni a neopakovatelnou svěžest.

 

Jaká je značka Chloé?

Značka Chloé se zaměřuje na ženy plné ideálů. Snaží se zvýraznit ženskost, něžnost a jedinečnost ženské duše. Ačkoli byla založena již před více než padesáti lety, její nadčasové myšlenky a výrobky jsou moderní v každé době. Stále se totiž zaměřuje na unikátní ženskou osobnost. A ženská duše se přece ani staletími nemění, co myslíte?

Pokud vás náš článek zaujal a chtěli byste si napodobeninu parfému Chloe objednat, najdete ji také v naší nabídce, a to ve dvou různých variantách. Prvním je klasický 50 ml parfém, druhým je praktičtější 20 ml cestovní parfém. Je však jedno, pro který se rozhodnete. V závanu obou budete neodolatelná a svěží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *