O parfémech

Láká vás nadčasová elegance? Představujeme duo parfémů Burberry pro něj a pro ni

burberry parfemy

Znáte to slavné káro – s béžovým podkladem a červeno-bílo-černými proužky? Právě tento oblíbený vzor proslavil značku Burberry po celém světě. Již téměř 100 let je symbolem anglické elegance, nadčasovosti a přirozenosti. Všechny vlastnosti vnáší i do svých parfémů, které v přesných kopiích naleznete i u nás. Tentokrát vám blíže představíme hřejivé duo pro něj a pro ni: Burberry For Men a Burberry For Women.

Dvojice Burberry parfémů pro něj a pro ni vás okouzlí nadčasovou elegancí

Značka Burberry do dnes vytvořila množství skvělých a rozmanitých parfémů, které však vždy mají něco společného – drží se tradiční, nadčasové linie, vyzdvihující anglickou eleganci. Výjimkou není ani toto klasické duo. Mnozí ho označují jako jedinečné vůně elegance a přirozenosti.

Oba parfémy se na pokožce rozvíjejí luxusní, šarmantní, ale také šik vůní. Rozpoznáte je zejména díky hřejivému aromatu. I proto jsou ideální do typicky anglického počasí – deštivého, chladného a zdánlivě pochmurného. Tyto vůně vás však příjemně zahřejí a dají vám energii zvládnout takový den s úsměvem na tváři.

Burberry For Him 699

Mužská Burberry For Him byla vyrobena pro zralého, moderního muže, který ctí tradice. Její vůně je přesně taková, jak byste podle tohoto popisu očekávali. Vyznačuje se klasickými a velmi aromatickými dřevitými tóny, které v sobě nesou nadčasovou anglickou eleganci. Je jemně pikantní, ostrá a velmi mužná. V naší nabídce ju najdete jako Pánský parfém 699.

Složení Burberry For Him

slozeni Burberry For Him

Díky skvělému spojení ingrediencí se parfém opravdu hodí vyzrálým, elegantním mužem. Je vhodný pro každou příležitost – a to jak do práce, tak i na zábavu, sport nebo dokonce na speciální události.

Burberry For Woman 894

Dámský ekvivalent Burberry dua je vyjádřením ženské nadčasové elegance. Tento parfém nejlépe popisuje věta: Příjemná, čistá a hřejivá květinově-ovocná vůně. Krásně sedne moderním, městským ženám, které si potrpí na eleganci a přirozenost. Pokud ho jednou vyzkoušíte, nabudete dojem, že vám byl vytvořen na míru. Dokáže se skvěle spojit s přirozenou vůní pokožky a přinášet vám radost po celý den. Tento parfém u nás najdete jako imitaci 894.

Složení parfému Burberry For Woman

Burberry For Woman se otevírá šťavnatým a čerstvým výbuchem ovoce s broskví, meruňkou, chladnou hruškou a černým rybízem. Srdce je dřevitě-květinové, propojené jasnými a ostrými tóny jasmínu, santalového dřeva a cedru. Všechny tyto ingredience stojí na rafinovaném základě vůně, který je tvořen hřejivým pižmem a vanilkou.

slozeni Burberry For Woman

Vůně má poměrně jednoduchou kompozici, která se celá rozvine téměř ihned. Je přímočará, nemá žádné skrytá těžká aromata, a tak si její krásu budete moci užívat již krátce po použití.

Oba Burberry parfémy najdete v našem e-shopu ve věrné imitaci:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *