O parfémech

Top parfémy pro muže na podzim a zimu

top parfémy pro muže na zimu

I vy máte se změnou počasí potřebu změnit i parfém? Chladné počasí si doslova žádá vystřídat svěží letní aromata za hřejivější tóny. Tentokrát jsme si proto pro vás připravili speciální výběr pěti podzimně-zimních parfémů pro muže. Abyste si mezi nimi snadněji vybrali, všechny parfémy jsme charakterově přiřadili určitému typu osobnosti. Jste zvědaví, jaký parfém se tuto zimu zalíbí sportovci, elegánovi, svůdci, pohodáři nebo energickému muži? Čtěte dál.

Imitace Chanel – Allure Sport Eau Extrem

Pro vášnivého sportovce

Potřebujete neustálý přísun pohybu, adrenalinových zážitků nebo nových dobrodružství? Pak jste sportovec tělem i duchem, který určitě nejraději sahá po svěžích parfémech. Chladné počasí vám však může přinést změnu v podobě něčeho zemitějšího. Ideální jsou dřevité vůně, které v sobě ukrývají svěží ingredience, jako například bylinky nebo citrusy.

Jedním z takových parfémů je i náš parfém 638, který kombinuje čerstvost, ostrost a mužskou sílu. Jde o přesnou imitaci vůně Chanel – Allure Sport Eau Extrem se svěží, dřevitě-kořeněnou aroma. Velmi důvěrně vyjadřuje touhu po dobrodružství a zhmotňuje vůni adrenalinových zážitků, a tak je ideální pro muže se sportovním duchem.

Pánský parfém Armani – Black Code

Pro klasického elegána

Nezáleží, v jaké situaci se ocitne, tento muž je vždy dokonale elegantní a upravený. Za jeho elegancí však nestojí jen vkusné oblečení, ale také zdvořilost, šarm a slušné způsoby. K jeho sofistikovanému vystupování jsme vybrali sofistikovaný parfém – imitaci Armani Black Code. Je to svěží orientální vůně, která na pokožce zanechává jemné tóny kůže a tabáku.

Ve flakónu spojuje aromata bergamotu, citronu, anýzu, kůže, tabáku, olivových květů, tonky a guajakového dřeva. Toto spojení věrně vystihuje podstatu mužské elegance, která tkví v jednoduchosti a taktních způsobech. Parfém působí čistě, jednoduše, ale zároveň hodně vkusně a mužně.

Typicky zimní parfém Victor & Rolf – Spicebomb

Pro dravého svůdce

Patří mezi vaše hlavní motta: „Všechny oči na mně?“ Potom i vy určitě patříte mezi dravých svůdců, kteří rádi přitahují pozornost. Na podzim i zimu jsme pro vás vybrali výjimečně intenzivní a zajímavou imitaci Victor & Rolf – Spicebomb. Je známá jako velmi pronikavá, explozivní a svůdná vůně, která zasáhne všechny v momentě, jakmile vejdete do místnosti.

Je vyrobena jako skutečná bomba. Už pár vteřin poté, co ji použijete, vás zasáhne jako okamžitá exploze smyslnosti. Má pikantní, orientálně-kořeněnou vůni, vhodnou pro extroverty, svůdce nebo mueů, kteří si plnými doušky užívají svůj život.

Kopie Hugo Boss – Boss Orange

Pro pohodového společníka

Máte doma pohodového společníka? Při našem speciálním, podzimně-zimním výběru jsme nezapomněli na uvolněných, veselých a spontánních mužů. Zvolili jsme lehký a spontánní parfém 614, který představuje věrnou kopii vůně Hugo Boss – Boss Orange. Má uvolněný a neformální charakter.

Parfém svými aromaty vyjadřuje muže vždy duchem svobodného, ​​optimistického a veselého. Jeho vůně je intenzivně dřevitá, příjemně lehká, neformální a pozitivní. Hodí se na běžné nošení během celého roku, ale speciálně v chladných měsících muži dodá dobrou náladu.

Imitace pánského parfému Paco Rabanne – Ultraviolet

Pro energického muže

Na závěr jsme si pro vás připravili jednu specialitku: parfém pro energického muže. Nezáleží přitom, jestli je to sportovec, nebo se většinu dne pohybuje v obleku – jeho hlavním znakem je nehasnoucí energie, se kterou se vrhá do každé nové činnosti. Tento živý, energický a aktivní muž jistě ocení skvělou kopii vůně Paco Rabanne – Ultraviolet, která udržuje tělo i mysl v pohybu po celý den.

Ultraviolet je provokativní a intenzivní. Jeho pronikavá vůně působí na tělo i mysl a nutí je nezastat. Je určena pro veselých mužů, kteří rádi škádlí, žertují a pořád musí něco dělat. Kombinuje dřevitá, kořeněná i sladká aromata. Díky svým výraznějším a plnějším tónům je ideálním společníkem do chladného počasí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *