O parfémech

Poznejte neobyčejné parfémy Carolina Herrera pro ženy i pro muže

parfemy carolina herrera

Vždy dokonale elegantní a distingovaná – tak je světu známa venezuelská módní návrhářka Carolina Herrera. Oblékala mnohé významné osobnosti, ale kromě luxusních módních kousků se proslula i portfoliem skvělých parfémů. Čím jsou vůně nesoucí jméno samotné návrhářky specifické a proč možná zaujmou i vás? Podívejte se na náš krátký článek spolu s přehledem TOP Carolina Herrera parfémů.

Parfémy s luxusní květinovou kompozicí

Mezi stálé zákaznice Caroliny Herrery patřily například americké první dámy Jacqueline Kennedy, Laura Bush nebo Michelle Obama. Všechny byly ve své funkci výjimečně elegantní a vždycky dobře oblečené. Zásluhu na tom dozajista má i samotná Carolina.

Podobně jako mnoho jiných módních značek, i Carolina Herrera své portfolio produktů postupně rozšířila o parfumerii. Mezi její top vůně patří například Good Girl a Bad Boy nebo edice 212 a 212 VIP, které jsou inspirovány rušným Manhattanem. Co mají tyto parfémy společného?

Tyto parfémy zaujmou zejména městských lidí

Mladí, moderní a duchem svobodní lidé jsou cílovou skupinou Carolina Herrera parfémů. Vůně symbolizují město a svým charakterem se snaží připomenout rušný život plný zábavy a večírků. Každý parfém přitom symbolizuje jinou skupinu mladých lidí. Vybírat si tedy můžete podle typu vůně, ale i podle vašeho charakteru.

Pro lepší orientaci v C.H. parfémech jsme pro vás připravili tento krátký přehled všech vůní, které v přesné kopii najdete i u nás. Pro dámy máme 3 parfémy, pro pány 2. Prohlédněte si naši kompletní nabídku:

Dámské parfémy Carolina Herrera

Pro dámské vůně Carolina Herrera jsou typické luxusní květinové kompozice. Podtrhnou ženskost a eleganci ukrytou v každé ženě. V naší nabídce najdete imitace parfému 212, 212 VIP a Good Girl.

Parfém Good Girl

Tento parfém je inspirován myšlenkou Caroliny Herrery o dualitě charakteru moderní ženy. Podle ní má každá žena světlou i tmavou stránku. Je současně odvážná a sexy, elegantní a záhadná, dobrá i špatná. Parfém Good Girl se projevuje identickým charakterem.

Ve vůni se nepředvídatelně střídají tóny, které jsou chvíli tmavé a záhadné, jindy jsou něžné a okouzlující. Celkově je květinově-orientální Good Girl velmi smyslný a přitažlivý.

Dámský parfém Carolina Herrera 212

Pokud bychom měli život mladé, městské a pracovité ženy vyjádřit vůní, voněla by přesně jako parfém 212. Je to moderní, pozitivní a veselá vůně. Vyniká svými optimistickými aromaty, která jsou zabalená v lehké květinové kompozici. Ženě dodá energii a bude ji příjemně provázet po celý den. V naší nabídce ho najdete pod číslem 588.

212 VIP pro dámy

Jste vždy na seznamu pozvaných hostů? Neodmítnete žádnou párty nebo příležitost k setkání s přáteli? Pak je moderní parfém 212 VIP vyrobený přesně pro vás. Jeho oslnivá, nevšední květinově-orientální je překvapivě svěží. Na ostatní působí lákavě a kouzelně. Nejlépe sedne ženě, která miluje bláznivé večírky, setkávání se s přáteli a srší z ní radost ze života.

Pánský parfém 212 VIP

Z edice 212 VIP vychází i jeden pánský parfém. Jeho charakter je víceméně stejný, jako ten dámský. Je určen pro párty zvíře – dravého svůdce, který miluje noční život. Parfém odráží jeho životní styl, charisma a postoje. Voní jako luxusní drink namíchaný z těch nejlepších ingrediencí. Ucítíte v něm například aromata citrusů, limetky, ovoce, koření nebo dokonce ginu a vodky. Spolu vytvářejí bezprostřední, orientálně-dřevitou vůni.

Imitace Carolina Herrera – Bad Boy

Jak napovídá název, parfém Bad Boy je určen pro „zlobivé kluky“, které vyčnívají z řady. Jeho orientálně-kořeněná vůně je ideální na večerní nošení nebo speciální příležitosti. Hodí se odvážným a nepředvídatelným mužům, ve kterých se skrývá duše rebela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *