O parfémech

Nejlepší sportovní parfémy pro ženy

sportovni vune pro zeny

Používáte parfém i při sportu? Ať už se věnujete outdoor sportu, pravidelně navštěvujete fitness centrum, nebo se s přítelkyněmi rády odreagujete na józe nebo na zumbě, určitě se i vy chcete cítit příjemně a svěže.

Připravili jsme proto seznam těch nejlepších sportovních parfémů pro aktivní ženy. Vybrali jsme takové vůně, které mají univerzální charakter. Nosit je můžete během sportu, ale i během běžných dnů v práci a jiných volnočasových aktivitách. Všechny tyto parfémy jsou veselé, lehké a energické, aby vás nabudili i při namáhavé fyzické aktivitě. Podívejte se, co jsme pro vás vybrali:

DKNY Be Delicious

Nejlepší svěží

Ohromující směs cassisu, grapefruitu, meruněk a jasmínu je ideálním společníkem na jakoukoliv sportovní aktivitu. Připomene vám intenzivní pocity štěstí a lehkosti bytí, které na vás zapůsobí podobně jako endorfiny z pohybu.

Parfém DKNY Be Delicious vás potěší lehkou, veselou a velmi svěžím aromatem. Má zajímavou, řekněme až zelenou vůni. Působí mladistvě a bezstarostně, díky čemuž vám dodá potřebnou energii. Patří mezi jedny z top svěžích vůní, a proto v našem výběru parfémů na sport nemůže chybět.

Victor & Rolf – Flowerbomb

Nejlepší květinová

Máte rádi květinové vůně? Pak si Flowerbomb určitě zamilujete. Ihned po jeho použití vás omámí jako nádherný květinový výbuch, který se na vaší pokožce udrží dlouhé hodiny. Jeho vůně je explozivní, navzdory tomu ale nepůsobí rušivě. Je tedy vhodná i na vytrvalostní sport nebo jiný intenzivní trénink.

S Flowerbomb se vždy budete cítit svěže, něžně a žensky. Spojuje aromata orchideje, frézie, jasmínu, růže a dalších květin, které spolu vytvářejí nádherný parfém plný optimismu.

Giorgio Armani – Acqua Di Gioia

Nejlepší citrusová

Pokud vás k vyšším výkonům dokáží nabudit právě energická citrusová aromata, vyzkoušejte parfém Acqua Di Gioia. Jeho vůně odráží energii slunce a bezstarostných prázdninových dní. Dodá vám lehkost a svobodu, jakou cítíte například při běhu, turistice, nebo na zmíněné dovolené. I proto se nejlépe hodí na outdoorové sporty.

Tento parfém je opravdu osvěžující, a zároveň příjemně ženský. Ani citrusové aroma v něm nestíní něžnosti, a tak ve vás zachová ženskou podstatu i při velké fyzické námaze. Vyjadřuje energii, jakou potřebujeme pro šťastnou duši a zdravé tělo.

Dolce & Gabbana – Light Blue

Nejlepší sladká

Ne každá žena chce při sportu cítit citrusové vůně. Pokud ani vám taková aromata nechybí, možná raději sáhnete po něčem sladkém, ale stále dostatečně osvěžujícím. Naším tipem je Dolce & Gabbana Light Blue – jiskřivý ovocně-květinový parfém, vhodný na všechny neformální události.

Tato vůně spojuje 3 příjemné akordy: je lehce ovocná, mírně květinová a trošku sladká. Má hravou a živou povahu, a tak se hodí zejména ženám, kterým sport přináší nepopsatelnou radost. Působí čerstvě, moderně a vesele.

Hugo Boss – Scent for her

Nejlepší svůdná

Je přitažlivý, delikátní a výrazný. S parfémem Hugo Boss Scent For Her budete i při sportu vypadat svůdně. Jeho vůně je výjimečně sofistikovaná, díky čemuž z vás vykouzlí bohyni i při vysokém sportovním výkonu.

Parfém má sladší vůni, ve které ucítíte smyslný mix ovoce a květin. Je spíše vhodný na individuální sport, protože by při skupinovém cvičení mohl na ostatní působit až příliš pronikavě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *