O parfémech

Parfen – značka kvalitních parfémů za přijatelné ceny

Ptáte se, co je to Parfen? Kvalita, preciznost a zaručený původ vůně za příznivou cenu – tak zní naše motto. I když na českém trhu působíme ještě krátce, tradice naší parfumérské výroby se datují již od roku 1998. Odkud naše výrobky pocházejí a čím jsou výjimečný?

Parfémů dům s dlouholetou tradicí

Parfen – to je značka jednoho z top výrobců parfémů v Bulharsku. Na trhu nejsme žádným nováčkem, protože fungujeme už téměř 20 let. Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli v Evropě a všechny esence používané v našich parfémech jsou vyráběny v mekke vůní – ve Francii. Vyrábíme více než 350 parfémů inspirovaných luxusními světovými značkami.

Parfémy s vysokým podílem čistých esencí

Parfémy Parfen nejsou levné napodobeniny, jejichž vůně vyprchá za pár hodin. Naše parfémy patří mezi nejvyšší třídu parfumérské kvality. Obsahují mnohem vyšší podíl čistých esencí než parfémované a toaletní vody. Na pokožce vydrží až 12 hodin a proto je díky jejich kvalitě zařazujeme mezi známé luxusní značky.

Kvalita za rozumnou cenu

Naše značka vznikla s jediným hlavním cílem – poskytnout zákazníkům vysoce kvalitní parfémy za přijatelné ceny. Věříme totiž, že ne všechno kvalitní musí být i předražené. Standard kvality a ceny si snažíme udržovat už dlouhých 20 let. I díky tomu jsme si na trhu vytvořily dobré jméno a naši zákazníci se k nákupu u nás rádi vracejí.

Jak si vybrat parfém z naší nabídky?

Každý popisek našeho parfému obsahuje několik základních informací – složení, typ vůně spolu s její charakteristikou a rovněž název známého parfému, kterým je konkrétní Parfen inspirovaný. Díky těmto údajům si budete umět vůni lépe představit a zjistit, zda se hodí k vaší osobnosti. Prohlédněte si proto naši nabídku parfémů nebo vod po holení  a vyberte si ten správný.

Pokud však máte před objednáváním parfémů z internetu respekt a nejste si jistý, zda vám daná vůně bude sedět, objednejte si pár z našich vzorků. Vyzkoušet můžete hned několik vůní a vybrat si takovou, která vám sedne nejlépe. Zároveň se ujistíte, že vůně Parfénov jsou skutečně unikátní a kvalitní.

3 thoughts on “Parfen – značka kvalitních parfémů za přijatelné ceny

  1. frantisek.fligr1955@gmail.com napsal:

    Jsem z Vaší společností velmi spokojen, vyzkoušel jsem 3.druhyparfenuprevažně kopie originálu Dior, opravdu vydrží déle než jsem čekal, manželka má ráda těžké vůně a Poisson,Hypnotik, miluje, tak že děkuji čus Fany Tábor Jižní Čechy CZ 🤟

  2. František napsal:

    Jsem z Vaší společností velmi spokojen, vyzkoušel jsem 3.druhyparfenuprevažně kopie originálu Dior, opravdu vydrží déle než jsem čekal, manželka má ráda těžké vůně a Poisson,Hypnotik, miluje, tak že děkuji čus Fany Tábor Jižní Čechy CZ 🤟

  3. František napsal:

    Vážená firmo Parfen jsem velmi spokojen z Vaší nabídkou vůní, manželka má ráda těžké vůně a smyslné, sladké a kopie originálu Dior jsou úžasné a pak i cena!!! Poisson, Hypnotik miluje tak že děkuji čus Fany Tábor Jižní Čechy CZ 🤟

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *