O parfémech

Nejlepší sladké parfémy pro ženy

sladké vůně pro ženy

Jste fanynkou slaďoučkých vůní? Nebo hledáte parfém pro ženu, která sladká aromata jednoduše miluje? Hledání vám usnadníme díky našim tipům na 6 výjimečných parfémů. Vybrali jsme ty nejkrásnější sladké vůně, jejichž kvalita je léty ověřená. Každá má jiný charakter, a proto si mezi nimi vybere jemná elegantní dáma, mladá energická slečna i smyslná neodolatelná diva.

1. Nejznámější sladká vůně pro ženu: Lancome Tresor 845

Tresor patří mezi nejprodávanější a nejoblíbenější dámské vůně na světě. V našem žebříčku TOP sladkých vůní určitě nesmí chybět. V jejích sladkých tónech objevíte krásné květinová a orientální aromata. Na pokožce zanechají hřejivou, romantickou a opojnou vůni, z níž dýchá láska. Parfém proto nejlépe sedne elegantní romantické ženě, která má ráda něžné sladké parfémy.

2. Parfém Guerlain – La Petite Robe Noir 571

Nadčasový parfém La Petite Robe Noir je inspirovaný legendárními malými černými šaty, které by neměly chybět v šatníku žádné ženy. Parfém má proto stejný charakter jako tyto šaty – elegantní, půvabný a opravdu nadčasový. Nejintenzivněji voní po sladkém ovoci a použít ho můžete jak na běžné dny, tak i na speciální události. Hodí se ženě každé věkové kategorie, která má ráda eleganci a sladkou vůni.

3. Vůně inspirovaná Givenchy – Organza 547

Máte rádi sladké vůně, ale tentokrát hledáte něco víc smyslné, než něžné? Máme pro vás tip na vůni, která ve vás odhalí bohyni. Imitace parfému Organza je vhodná pro ženy, které chtějí podtrhnout svou přitažlivost a neodolatelnost. Její výjimečná luxusní aromata kolem vás zanechají vůni plnou smyslnosti a delikátnosti.

4. Imitace Lancome – La Vie Est Belle 572

Musíme uznat, že společnost Lancome tvoří opravdu krásné sladké vůně. Kromě parfému Tresor je to například i slavná La Vie Este Belle, jejíž věrnou imitaci také najdete v naší nabídce. Tato květinově-ovocná vůně vyjadřuje šťastné chvíle v životě a své nositelce dodává dobrou energii. Pokud se ráda usmíváte a jste vždy pozitivně naladěná, tato vůně jen rafinovaně podtrhne vaši povahu.

5. Parfém inspirovaný Boucheron Quatre 926

Parfém Boucheron Quatre možná není až tak známý, ale zato je opravdu skvělý. Stanete se díky němu vyzývavou, odvážnou, sebevědomou a neodolatelnou. I jako imitace vás potěší luxusní vůní, která se na vaší pokožce rozvine do sladkých přitažlivých tónů. Parfém je inspirován luxusním šperkem značky Boucheron, a proto nejlépe sedne ženě, která má také ráda nádherné šperky.

6. TOP sladká vůně pro ženu: Versace Bright Crystal 515

Jako poslední jsme pro vás vybrali velmi známou, a také velmi oblíbenou vůni Bright Crystal – Versace. Náš parfém 515 věrně kopíruje charakter originálu, a tak vám i my můžeme nabídnout vůni čistou jako krystal. Podle mnohých našich zákaznic je právě tento parfém absolutním číslem 1 mezi sladkými parfémy.

Jemná a smyslná vůně Bright Crystal je namíchána tak, abyste v ní zazářily a okouzlily své okolí. Sladká aromata vám dodají mládí a něžnost, a tak se s ní vždy budete cítit příjemně a energicky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *