O parfémech

Imitace Gucci Rush & Rush 2 – parfémy pro energické a moderní ženy

imitace gucci rush

Gucci Rush a její pokračování Rush 2 vás ihned okouzlí svou květinovou vůní. Jsou velmi oblíbené u žen po celém světě, a proto jsme se jejich kouzlo rozhodli otestovat také. Už po prvním použití nás přesvědčili, že ani v naší Parfen nabídce nemohou chybět. Objevte proto spolu s námi skryté Rush aromata a poznejte energii, která z nich září.

Imitace Gucci Rush na vás zanechá atraktivní a dlouhotrvající stopu

První Rush parfém vyjadřuje neodolatelnou a spalující přitažlivost. Byl vytvořen tak, aby ho okolí ihned rozpoznalo a identifikovalo. Na ženě zanechává atraktivní, dlouhotrvající a výraznou stopu, kterou si lidé kolem ní zapamatují ještě dlouho poté, co ji poprvé ucítí.

Rush má moc dokonale se ovinout kolem své nositelky a splynout s její pokožkou. I proto bude na každé ženě vonět trochu jinak a dodá jí unikátní a nenapodobitelnou vůni. Působí jako koktejl luxusních květin – je v něm zamíchána kalifornská gardénie, jihoafrická frézie, jasmín a turecká růže. Tyto aromata jsou doplněny o kořeněné tóny koriandru, vanilky a pačuli, které zdůrazňují orientální charakter a unikátnost této vůně.

Kompozice imitace Rush totožná s originálem:

gucci rush

Imitaci Gucci Rush můžete dostat ve dvou baleních

Pokud se rozhodnete imitaci Rush vyzkoušet, připravte se na její neodolatelnou, květinovou vůni s orientálním podtónem. Zamilujete si ji zejména v létě, ale zajisté ji nebudete chtít přestat používat ani v zimě. Už po pár použitích se pro vás stane příznačná, díky čemuž se jí už nevzdáte.

Imitaci Rush pro vás máme v klasickém 50 ml flakonu. Pokud byste si ji se sebou chtěli brát i na výlety, do práce, nebo jako rychlé osvěžení do kabelky, najdete ji u nás i jako cestovní parfém v 20 ml balení.

Imitace Gucci Rush 2 – zářivá vůně skrývající se pod číslem 538

Svěží, zářivá a mladistvá imitace Rush 2 vznikla po celosvětovém úspěchu vůně Rush. Nedočkala se sice tak velké slávy jako její předchůdkyně, ale my jsme ji díky její unikátnosti museli ihned po prvním testování zařadit i do naší Parfen nabídky.

Složení imitace Rush 2 je stejné, jako originál:

gucci rush 2

Rush 2 voní mírně odlišně než Rush. Od ostatních parfémů se liší svojí netradiční vodorovnou kompozicí, co znamená, že všechny její složky ucítíte najednou. Budete mít možnost zavonět například frézii, konvalinku, pižmo, černý rybíz, lilii a další aromatické složky. Všechny tyto tóny spolu vytvářejí velmi živou a veselou květinově-dřevitou vůni se svěžím podtónem ovoce.

Jakému typu ženy se hodí parfémy Rush?

Imitace Rush i imitace Rush 2 se hodí zejména moderním, impulzivním a energickým ženám. Svou živou vůní podpoří energii ženy a dodají jí sílu sebevědomě kráčet každým dnem.

Imitace Rush má mírně romantická, květinová aromata, která se hodí zejména ženám plným lásky. Je neodolatelná a impulzivní jako láska na první pohled. Rush 2 je živější a zářivější vůně. Zaujme především moderní a energické ženy, které si užívají každý okamžik svého života. Obě vůně jsou vhodné pro každodenní nošení, ale i na speciální příležitosti. Budou vás proto věrně doprovázet kamkoli a kdekoli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *