O parfémech

Nejlepší kořenité parfémy: Výběr pro muže

nejlepsi korenite parfemy pro muze

Pikantní koření je součástí základních ingrediencí mužských parfémů. Působí v nich poměrně univerzálně, a proto jsou součástí typicky letních, ale také typicky zimních vůní. Abychom však nějakou vůni mohli zařadit mezi kořenité parfémy, koření v ní musí být opravdu výrazné. Takové parfémy se pak hodí spíše do studeného počasí, protože skvěle prorazí vlhkost a budou se intenzivně šířit do okolí.

Které pánské kořenité parfémy jsou nejlepší?

Pánské kořenité parfémy jsou dost ostré, pronikavé a rozpoznatelné. Hodí se každému typu muže – těm stydlivým dodají sebevědomí a energii prosadit se, u těch sebejistých a bezprostředních jen vyzdvihnou jejich extrovertní charakter.

Každý muž se tedy s kořenitým parfémem stane nepřehlédnutelným. Tišším nebo ležérnějším mužům radíme zvolit si jemnější kořenitý parfém, typičtí extroverti mohou sáhnout prakticky po jakémkoli kořenitém parfému. Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších, se kterými určitě nešlápnete vedle:

Victor&Rolf – Spicebomb

Kopie Spicebomb je intenzivní, explozivní a svůdná. Jakmile ji poprvé použijete, vás zasáhne neskutečnou explozí smyslnosti a mužnosti. Tento parfém je tedy vhodný spíše pro extroverty, jelikož je velmi výrazný, pronikavý a orientální. Je to opravdová bomba ukrytá ve flakonu. Do místnosti vejde dříve než vy sám, a zasáhne všechny kolem. Bude to ovšem pozitivní zásah – má totiž opravdu příjemnou vůni, která se líbí téměř každému.

Dolce & Gabbana – The One For Men

Dolce & Gabbana je symbolem pro mužskou eleganci a styl. Tyto vlastnosti si zachovává také v parfému The One For Men, který ve věrné imitaci najdete i u nás. Je to vynikající nadčasová vůně, podtrhující mužnost a smyslnost.

Je to dřevitě-kořenitý parfém. Nejvýrazněji v něm voní vyvážená tabáková aromata a kořenité tóny. Mohou jej nosit muži v každém věku. Výborně se přizpůsobí jejich charakteru a vyzvedne v nich šarm i osobnost. Hodí se k obleku, ale také k teniskám a sportovnímu oblečení.

Chanel – Egoiste Platinum

Tento parfém je ostrý jako břitva. Má chladný nádech a mírně odměřený charakter, a proto se hodí mužům, kteří musí být ve své pozici nezlomní a sebevědomí. Výborně vynikne na individualistickém, elegantním a svérázném muži.

V této svěží, dřevitě-kořeněné pánské vůni kromě dřevin a koření ucítíte také studené kovové tóny a pižmo. Taková kombinace zaručuje, že Egoiste Platinum bude vonět přitažlivě, tajemně a individualisticky. Muž s ním získá dávku francouzského stylu, šarmu a nadčasovosti, kterou Chanel slibuje.

Nejlepší unisex kořeněné parfémy, které se hodí i mužům:

Nejen mezi pánskými, ale také mezi unisex parfémy najdete skvělé kořeněné vůně. Pokud jste si tedy mezi výše zmíněnými parfémy nenašli nic vhodného pro sebe nebo svého partnera, podívejte se na následující výběr TOP unisex kořenitých parfémů:

  • Kilian – Intoxicated: Silně aromatický parfém, který kombinuje vůni divokých orientálních koření v kombinaci s aroma lahodné kávy. Ucítíte v něm kardanom, muškátový oříšek, kávu a skořici.
  • Tom Ford – Tobacco Vanille: Smyslná, delikátní a jemně pikantní vůně. Velmi oblíbená u lidí, kteří mají rádi těžší orientálně-kořenité vůně. Kombinuje koření, dřeviny, ovoce, kakao a tabák.
  • Tom Ford – Oud Wood: Výjimečný oud parfém s výraznou dřevitě-kořenitou vůní. Působí exoticky, ojediněle a hodí se spíše pro speciální příležitosti než pro dennodenní nošení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *