O parfémech

Nejlepší dámské parfémy na zimu 2019. Vybrali jsme pro vás to nejkrásnější ze světa vůní

imitace vůní

Jste věrná jednomu parfému nebo vůně ráda sezónně střídáte? Vybrali jsme totiž pro vás top dámské parfémy, které mají příjemnou vůni vhodnou právě na tuto část roku. Ať už chcete změnu, nebo jste stále ještě nenašly svůj pravý charakteristický parfém, projděte se s námi na krátkou procházku světem vůní, na které možná najdete svůj „nový objev“.

Black Opium – YSL s kořenitými aromaty

Kořeněné aromata jsou na zimu přímo dokonalé. V naší věrné imitaci YSL Black Opium proto ucítíte například růžový pepř, vanilku nebo lékořici. Dominují jí ale především akcenty kávy, které spolu s mixem ostatních aromat dávají tomuto dámskému parfému mimořádnou netypičnost a tajemnost.

Vůně Black Opium YSL je určena pro tajuplnou a záhadnou ženu, která svou noblesou vždycky ohromí vše přítomné. Má těžší kořeněné aromata, které se však k zimnímu období dokonale hodí. Pokud se tedy v zimě chcete zahalit do mírně pikantních kořeněných aromat, určitě sáhněte po parfému Black Opium.

Orientální nádech s imitací Alien – Thierry Mugler

Módní designér Thierry Mugler je v parfumerii známý svými výraznými parfémy. Patří mezi ně i vůně Alien, která je namíchána pouze z 3 ingrediencí. Hlavu tvoří sluneční indický jasmín, srdce kašmírové dřevo a základ horký jantar, vytvářející pozitivní energii.

I když by se mohlo zdát, že kompozice parfému Alien je velmi jednoduchá, není to tak. Všechny 3 ingredience tvoří dokonalou souhru vůní a vytvářejí mírně těžší a pronikavé, ale stále velmi příjemná aromata. Alien je proto dokonalá vůně na zimní období pro ženu, která nemá ráda konvence a nechce vonět tradičně květinově. Pokud se pro ni rozhodnete, na vaší pokožce zanechá pronikavý a výrazný orientální dotek.

Carolina Herrera a její Good Girl s měkkou vůní květin

Good Girl je vůní kontrastů. Jemné květiny v ní stojí oproti hlubokým tónům pepře a orientu. Tyto kontrasty vyjadřují dualitu ženského charakteru: každá žena totiž někdy dokáže být milá a okouzlující, jindy zase tajemná a nepředvídatelná.

Vůně parfému Good Girl je půvabná a v zimních měsících vás dokáže příjemně zahřát. Její orientálně-kořeněná aromata působí typicky zimně, květinové tóny ale do vůně přinášejí jemnost a svěžest. Pokud tedy hledáte teplou, no zároveň veselou květinovou vůni na zimu, imitace Good Girl se stane vaší novou společnicí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *