O parfémech, Tip na dárek

Nejlepší parfémy pro zralé ženy: Výběr parfémů, které je omladí

nejlepsi parfemy pro zeny

Jaké parfémy se hodí zralým ženám? Mnozí průvodci vůněmi vám řeknou, že zralejší ženy by měli používat pouze plné, opulentní vůně. My si ale myslíme, že žena by si měla vybírat zejména podle toho, co v ní vůně probouzí. Do našeho výběru jsme proto nyní zařadili výlučně vůně, které ženy omladí, povzbudí v nich pozitivní náladu a přinesou jim radost.

Tyto parfémy se stanou skvělými společníky žen během běžných dnů. Pokud chcete udělat radost sama sobě, nebo vybíráte dárek pro partnerku nebo přítelkyni, nechte si námi poradit. Náš výběr můžete využít i jako tip na dárek pro mámu ke Dni matek nebo k narozeninám.

Imitace Euphoria – Calvin Klein: Pro ženu, která hledá radost v běžných dnech

Znáte ženu, která každý den bere s úsměvem, hledá potěšení v běžných dnech a rozdává radost všude tam, kam přijde? Pak přesně pro ni je určena imitace parfému Calvin Klein – Euphoria.

Euphoria vybízí jeho nositelku užívat si radosti běžného dne. Její vůně se rozvíjí tak, jak se rozvíjí i běžný den ženy – ráno svěží, přes den energická, v noci přitažlivá. Prvotní svěží tóny představuje ve vůni granátové jablko, které se spojí se sladkou energickou vůní lotosu a orchideje. Celá vůně se na konec stabilizuje v přitažlivých dřevitě-pižmových aromatech.

Jak napovídá název parfému Euphoria, jeho cílem je rozdávat euforii a radost. Dokáže tak ženu potěšit i ve dnech, kdy se jí právě nechce usmívat. Jeho radostná vůně odežene smutek, pomůže zapomenout na starosti a navodí pozitivní myšlenky.

Imitace Crystal Noir – Versace: Pro křehkou ženu

Pro ženu, která si i po letech zachovala svou křehkost a něžnost, jsme vybrali imitaci vůně Crystal Noir – Versace. Tato vůně obepne ženu svými krémovými a hladkými květinovými tóny, které se vlévají do tajemných orientálních aromat. Ty ženě dodají smyslnost a podtrhnou její křehkou duši.

Parfém Crystal Noir vyzdvihuje všechny ctnosti, díky kterým je žena ženou: smyslnost, jedinečnost a křehkost. Jeho vůně příjemně zahřívá, proto je ideální i do chladnějších dnů, kdy nesvítí slunce a žena chce na pokožce cítit hřejivé teplo.

Parfen tip: Imitace Light Blue – Dolce & Gabbana, která omladí a povzbudí

Naším posledním tipem na vůni pro zralou ženu je imitace Light Blue značky Dolce & Gabbana. Je to jiskřivá květinově-ovocná vůně, která svými lehkými, svěžími a pozitivními tóny dokáže navodit bezprostřední atmosféru letní dovolené u moře.

Imitace Light Blue je ideální právě na jaro a na léto, kdy nám hřejivé slunce pomáhá zbavit se starostí a myslet o něco pozitivněji. Cílem parfému je vyvolat v své nositelce veselou náladu, jakou míváme právě na dovolené, a dodat jí pozitivní energii.

Tento parfém je vhodný na neformální příležitosti. Využít ho lze během běžného dne, při střetnutí s přítelkyní na kafe, nebo na procházku teplým letním večerem. Jeho pozitivní aromata mají moc ženu omladit a vnést do jejího dní pozitivní náladu, aby mohla dny kráčet hravě a lehounce.

2 thoughts on “Nejlepší parfémy pro zralé ženy: Výběr parfémů, které je omladí

  1. Poděkování napsal:

    Dobrý den,
    neskutečná spokojenost s vašimi parfémy. Bleskové dodání a určitě doporučím ostatním. S pozdravem Kupčoková

  2. Bronislava Dořičáková napsal:

    Parfémy výborné a dodání bezproblémové. Mohu jen doporučit 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *