O parfémech

Představujeme novinku: Jak voní skvělá imitace parfému Nina značky Nina Ricci?

imitace parfemu nina

Naši Parfen nabídku jsme nedávno rozšířili o imitace značky Nina Ricci. První parfém, kterému jsme vytvořili věrnou kopii, je imitace parfému Nina. Reprezentuje samotnou Ninu Ricci a vyjadřuje všechny její přednosti, kterými v mládí oplývala – smyslnost, šarm a rafinovanost. Pokud chcete poznat tento kultovní parfém podrobněji, čtěte dále. Přiblížíme vám, jak parfém Nina voní a jakému typu ženy se hodí.

Kultovní parfém Nina oslovuje zejména pro mladé ženy

Jiskřivá, smyslná a zářivá vůně parfému Nina oslovuje zejména mladší generaci. Má totiž velmi sladká aromata, která se hodí právě mladým ženám. Zároveň vyjadřuje duši mladé Niny Ricci a tak se snaží přiblížit ambiciózním, ale bezstarostným dívkám.

Parfém Nina jsme zařadili i mezi naše TOP dámské parfémy pro mladé ženy a dívky, které jsme vám představili v nedávném článku. Vytváří totiž tak jedinečnou a neopakovatelnou vůni, kterou ocení všechny ženy milující sladká aromata. Voní po sladkém kandovaném ovoci, zkombinovaném s ovocně-květinovým buketem.

Parfen imitace parfému Nina se od originálu liší jen flakonem

V originále přichází Nina v kouzelném flakonu. Má tvar jablka v příjemné růžové barvě, která symbolizuje barvu snů mladých dívek. Jablko zase reprezentuje základní ingredienci – kandované jablíčko.

I když je tento flakón opravdu krásný, je jediným rozdílem mezi originálem a naší imitací. Imitace je sice uzavřena v klasickém Parfen flakónku, ale věrně kopíruje původní kompozici. Je namíchána z originálních ingrediencí a sestavena slavnými bulharskými parfuméry.

Jak voní imitace parfému Nina?

Už od roku 2006 píše parfém Nina milostný příběh s tisíci mladými dívkami po celém světě. Při tvorbě této jiskřivé a romantické vůně zvolili parfuméři kombinaci kandovaného jablka, zasazeného do jinak lahodné ovocně-květinové kompozice.

Delikátní ingredience parfému Nina jsou namíchány tak, aby odhalovaly to nejlepší z nich a zároveň probouzely smysly. Hned po použití se ocitnete v citrusové spirále kalábrijského citronu a limetky, které se proplétají do skvělé svěží vůně. Ta se zakrátko vlévá do dvojtvarého srdce. V něm se krémová gardénie zamíchává do lahodného závoje karamelového jablka. Základ parfému vyzdvihuje cedrové dřevo, které se vine kolem bílého pižma. Ingredience spolu tvoří unikátní sladkou vůni, která září smyslností a romantikou.

Parfémy Nina Ricci vyjadřují módní styl a ženskost

Jako ve vůních, tak i v módě zkoumá značka Nina Ricci mnoho aspektů ženskosti. Každou chvilku života žen mění na poezii a emoce, které se snaží vyjádřit právě prostřednictvím módních kousků a příjemných vůní. Celý tento koncept značce nevytvořil nikdo jiný než samotná Nina Ricci.

Kdo byla Nina Ricci?

Módní návrhářka si svůj haute couture salón otevřela v 30. letech 20. století spolu se synem. Inspiraci nacházela, překvapivě, v jednoduchosti a čistotě. Díky tomu se jí dařilo tvořit inspirativní modely, poznamenané jejím romantickým, ženským a rafinovaným designérským stylem.

Aby lépe navrhla střih, své modely často upravovala přímo na manekýnách. Chtěla totiž přesně vystihnout linie a modely připravit tak, aby na postavu dokonale sedly. Stejně precizně byly připravovány také parfémy značky, za které se postavil Ninin syn. Prvním parfémem značky byl Coeur Joie. Ikonickým a kultovním parfémem domu Nina Ricci je však dodnes parfém Nina, který od nynějška najdete už i u nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *