O parfémech

Svěží parfémy pro muže: Z kolekce Bvlgari Aqva si určitě vyberete

bvlgari aqva

Bvlgari Aqva je unikátní kolekce pánských parfémů, inspirovaná silou přírodního živlu – vody. Parfémy jako Aqva, Aqva Amara nebo Aqva Marine patří celosvětově mezi jedny z nejoblíbenějších svěžích pánských parfémů. Jsou vůněmi svěžesti, čistoty a mužnosti, které zaujaly i nás v Parfénu. Protože si myslíme, že byste je určitě měli vyzkoušet, rozhodli jsme se představit vám je podrobněji. Pojďte spolu s námi zjistit, čím se liší od ostatních pánských parfémů.

 

Bvlgari Aqva vás překvapí svou podobností se silou oceánu. Proč?

Mužné, aromatické a svěží – tak pánské parfémy z kolekce Aqva Bvlgari popisuje většina lidí. Mají chladivá a syrová aromata hodící se mužům, kteří jsou rádi ve spojení s přírodou. Ať už jde o elegantního pána nebo ležérního mladíka, muž nosící vůni z této kolekce by měl mít pozitivní vztah k přírodě.

Kolekce je inspirována oceánem a mořem, jejichž charakter dokonale vyjadřují. Poukazují na mnohotvárnost vody a vyjadřují ji zejména svou intenzitou, hlubokými tóny a neodolatelnou energií. Mají totiž sílu dodat muži energii, právě kvůli čemu kolekci Aqva Bvlgari řadíme mezi energizující vůně.

 

Bvlgari – Aqva je nejoblíbenější vůně kolekce. Jakému muži sedne?

Přirozeně záhadný parfém Bvlgari Aqva je, podobně jako ostatní parfémy z kolekce, velmi osvěžující a energizující. Jeho vůni si zamilují především sportovci nebo muži vyznávající extrémní sporty. Aqva je totiž inspirována silou mocného boha Poseidona, přičemž tuto sílu se snaží přenést i na muže, který ji nosí. Dokonale sedne mužům, kteří se nebojí riskovat a objevovat.imitace aqva bvlgari

Za vyzkoušení stojí i Aqva Marine Pour Homme

Aqva Marine je přirozeně svěží vůně určená pro muže s bohatými a průkopnickými vizemi. V její vůni ucítíte typicky svěží a oceánská aromata, například mořskou řasu, vodní tóny, citrusy nebo citronovou trávu. Tyto ingredience jen posilují tvrzení o tom, že Aqva Marine opravdu vyjadřuje vůni vodního živlu.

Podle nás je to unikátní a příjemná vůně, která stojí za vyzkoušení. Pokud si nejste jisti, zda by se vám líbila, zkuste si ke své další objednávce alespoň přihodit vzorek Aqva Marine zcela zdarma. Myslíme si, že neolitujete.

 

Energický parfém Aqva Amara

Ze všech Bvlgari – Aqva parfémů má právě Aqva Amara nejodlišnější vůni. V tomto parfému neucítíte silné mořské tóny. Aqva Amara ale velmi připomíná energii přímořské země, díky čemu si i ona vysloužila místo v této kolekci.

Vrchní tóny vůně Aqva Amara jsou tvořeny svěží sicilskou mandarinkou a květem hořkého pomeranče Neroli, které věrně připomínají atmosféru středomořských zemí. Tyto svěží aromata se ve spodních tónech vmíchávají do kadidla a pačuli, které vůni dávají jemně hřejivý nádech a zintenzivní tak vroucí náturu Jižanů. Je to vůně temperamentní, takže sedne živelným, veselým a příjemným mužům, kteří se dobře cítí v obklopení svěží vůně.imitace aqva amara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *