O parfémech

Které parfémy si zamilovaly slavné herečky a zpěvačky?

parfemy filmovych hvezd

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak voní například Emma Watson, Rihanna nebo další slavné ženy? Většina z nás se s nimi zřejmě nikdy nesetká, a tak nebudeme mít možnost dokreslit si jejich osobnost i díky vůni.

My jsme však prošli spoustu interview a zjistili jsme, co tyto okouzlující ženy nosí, abyste si je vůni mohli alespoň představit, nebo se inspirovat na výběr nového vlastního parfému. Pojďme se tedy podívat na to, které parfémy si celebrity zamilovaly, ale přitom jim nedělají žádnou reklamu.

Zpěvačka Adele je již léta věrná parfému Dior – Hypnotic Poison

Jemná, smyslná a sofistikovaná – tak bychom mohli charakterizovat vždy upravenou a krásnou zpěvačku Adele. Ta zůstala už od svých teenagerských dob věrná jedné klasice: parfému Hypnotic Poison od Diora. Jedná se o teplou, charismatickou a svůdnou vůni, která se k tak výrazné osobnosti, jakou Adele je, nepochybně hodí.

Vždy pozitivní Blake Lively okouzlil parfém Gucci Premiere

Blake Lively je veřejnosti známá jako vždy pozitivně naladěná a veselá žena, která se svým manželem Ryanem Reynoldsem tvoří harmonický, až přímo dokonalý pár. Není se tedy co divit, že Blake během svých běžných dní sahá po příjemném parfému Gucci Premiere.

Je to doslova laskavý, zářivý a půvabný parfém inspirovaný hollywoodským kouzlem. Symbolizuje moderní ikonu, která si užívá své úspěchy, po ulici kráčí s úsměvem a zvednutou hlavou, ale zároveň je velmi pokorná. Jeho vůně balancuje někde mezi smyslností a něhou, což dokonale sedí na vnitřní i vnější osobnost Blake Lively.

Smyslná Emily Blunt si zamilovala smyslný YSL – Opium

YSL Opium dnes již patří mezi ikonické vůně. Je smyslná, výrazná a záhadná, což oslovuje zejména ženy, které chtějí být viděny. Tato charakteristika jednoznačně sedí také na známé celebrity. Mnoho z nich považuje tuto vůni za příznačnou a nedá na ni dopustit.

Jednou z hvězd, pro které se Opium stala příznačnou vůní, je také Emily Blunt. Kromě ní však kouzlu tohoto parfému údajně propadla také Salma Hayek, Heidi Klum a Gisele Bundchen. Chcete-li se i vy přiblížit těmto podmanivým kráskám, v naší nabídce naleznete YSL Opium v ​​podobě věrné kopie.

Signature parfém Rihanny: Kilian – Love Don´t Be Shy

O Rihanně se v kuloárech říká, že patří mezi nejlépe vonící celebrity. Potvrzují to i její kamarádky, které o ní říkají, že její vůně je nádherná a okouzlující. Dlouho se proto diskutovalo, který parfém Riri takto skvěle sedí. Tajemství nakonec odhalila samotná zpěvačka – její signature (příznačnou) vůní se stal parfém Kilian – Love Don’t Be Shy.

Jedná se o sladkou gourmand vůni, která kolem sebe šíří romantickou atmosféru. Je přitažlivá, výrazná a neobvyklá, což se k Rihanně hodí i charakterově. Ve stejné kopii ji naleznete i u nás, a to v podobě velkého 50 ml parfému a také cestovního flakonku.

Krásná Emma Watson a DKNY Be Delicious

Co myslíte, jak by mohla vonět vždy vysmátá, milá a příjemná Emma Watson? Podle našich zdrojů má více oblíbených parfémů, které pravděpodobně střídá podle nálady nebo podle toho, na jakou příležitost se momentálně chystá. Ucítit byste na ní mohli různé druhy vůní, všechny ale působí harmonicky a vyzdvihují její nekonečný půvab a něhu.

Mezi její oblíbené parfémy patří například DKNY Be Delicious – energická, zářivá a veselá vůně, plná lehkosti a nevinnosti. Kromě toho má Emma ráda i parfém Lancome – Tresor Midnight Rose, který ve srovnání s DKNY voní úplně jinak. Jedná se o romantickou, něžnou a tajemnou vůni s nádechem orientu. Hodí se spíše pro speciální příležitosti, o které však Emma určitě nemá nouzi.

Emma Stone je milovnicí Chanelu a parfému Chance

Emma Stone se netají tím, že je velkou milovnicí parfémů Chanel. V minulosti se vyjádřila, že miluje například parfém Gardenia, který představuje klasickou květinovou Chanel vůni. Kromě něj velmi ráda nosí také parfém Chance, o kterém se v jednom rozhovoru vyjádřila, že ho nosí už věčnost. Jde o chyprově-květinovou vůni, se kterou se žena cítí tak, jako by ležela na louce plné rozkvetlých květin. Emma tedy nejčastěji sahá právě po kvalitních květinových vůních, které zlepší její den a zahalí ji do příjemných aromat.

Gwyneth Paltrow si vybrala tajemnou vůni Tom Ford – Black Orchid

Gwyneth navenek působí velmi tajemně, a tak jsme hned předpokládali, že i její parfém bude mít tajemný charakter. Tipovali jsme správně. Ve více interview se vyjádřila, že nejraději používá parfém Black Orchid značky Tom Ford. Představit si jej můžete jako luxusní, vzácnou a smyslnou vůni se silnou stopou černé orchideje a pepře. Hodí se ženám, které nemají v oblibě konvence, mezi které s jistotou můžeme zařadit i Gwyneth.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *