O parfémech

Imitace parfémů Tom Ford: vyzkoušejte genialitu Parfen vůně za zlomek původní ceny

imitacie tom ford

Půvabná vůně podtrhující ženský nebo mužský sexappeal nemusí být nutně záležitostí vysoké ceny. Kompromis mezi vysoce kvalitním parfémem a nízkou cenou vám nabízejí naše Parfen parfémy speciálně navrženy tak, aby zalíbily oběma pohlavím.

Imitace unisex parfémů Tom Ford mají promyšleně vystavěnou kompozici tak, aby sedly i mužům i ženám. Nemusíte se přitom bát, že byste voněli příliš žensky, nebo naopak příliš mužsky. Tyto parfémy se skvěle spojí s oleji na vaší pokožce a vytvoří unikátní vůni, jakou neucítíte u nikoho jiného. Z jakých alternativ si můžete vybrat?

Imitace Tom Ford – Tobacco Vanille: Vůně vhodná pro extroverty

Imitace Tom Ford – Tobacco Vanille podtrhne osobnost extrovertů, kteří díky orientálně-kořenité vůni ihned vyniknou v davu. Základ kompozice sestává ze sušeného ovoce prolínajícího se do intenzivního dřevitého aromata.

Působivý zážitek z parfému pocítíte zejména v kombinaci tabáku, vanilky, kakaa a koření, které na ostatních zanechají tajuplný dojem. Parfém Tobacco Vanille je ostrý i jemný současně, ideální pro sebevědomé individualisty. V muži podtrhne sexappeal, ženě dodá sílu a respekt.

Elegantní imitace Tuscan Leather: Ideální pro ty, kteří chtějí svádět

Dřevitě-orientální vůně parfému Tuscan Leather zamotá hlavu nejen ženám, ale i mužům. Parfém je jasně identifikovatelný, čistý a intenzivní. Díky příjemné kombinaci orientálních aromat poutá pozornost, nutí ostatních ohlédnout se za nositelem parfému a přivonět k jeho smyslné a pulzující pokožce.

Kompozici dominuje zejména aroma kůže, která za sebou zanechává stopu luxusu. Unikátní spojení různorodých složek zaujme opravdu každého kolem. Vůně je neodolatelná pro obě pohlaví, nehledě na to, kdo ji nosí.

Parfém Neroli Portofino: Svěží vůně s nádechem léta

Atmosféru dokonalé letní dovolené vám připomene parfém Neroli Portofino. Citrusy, květiny a jantarová aromata spolu vytvářejí lehkou a svěží vůni, která vás uvolní a přinese vám dobrou náladu. Skvělé osvěžení si tak díky tomuto parfému vychutnáte kdykoliv a kdekoliv.

Parfém Neroli Portofino se hodí stejně ženám jako mužům. Jeho vůně není ani sladká, ani příliš mužná, takže zapasuje opravdu každému. Kombinace pomerančového květu, citrusů, jasmínu, jantaru a anděliky vás dostane do vytouženého stavu relaxu, jaký si dokážete užít jen na dovolené.

Zaujaly vás naše imitace unisex parfémů a chtěli byste o nich zjistit více? Prohlédněte si celou naši nabídku a vyberte si směs aromat, která nejvíce sedne vašemu charakteru a vkusu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *