O parfémech, Tip na dárek, Tipy na letní parfémy

Tipy na nejlepší cestovní parfémy na dovolenou pro muže

cestovni parfumy pro muze

Těšíte se na dovolenkový relax nebo objevování nových míst? Ve vaší výbavě určitě nebude chybět peněženka, pár kousků oblečení a mobil, abyste si všechny zážitky mohli zaznamenat. Vzpomínky si však můžete uchovat i jinak než fotografiemi. Ideálním způsobem je nový parfém. Věda totiž říká, že konkrétní vůně si dokážeme propojit s konkrétními místy a situacemi. I léta později v nás pak tyto vůně vyvolají vzpomínky na dané události.

Ať už bude vaší motivací uchování vzpomínek nebo dokonalé letní osvěžení, na nás se můžete spolehnout. Připravili jsme si pro vás tipy na konkrétní cestovní parfémy, které vám pomohou cítit se svěže a sebevědomě na každém kroku vašeho dobrodružství. Který parfém bude pro vás ten pravý?

Parfém na dovolenou u moře: Chladivý cestovní parfém 28

Inspirovaný vůní Bvlgari – Akva

Zchlaďte se na dovolené parfémem, který v sobě nese až elektrizující sílu oceánu. Parfém inspirovaný vůní Bvlgari Akva vás totiž osvěží i v tom nejžhavějším dni. Jeho citrusově-akvatická vůně má výjimečně chladivý a energický nádech, který osvěží vás a každého, kdo vaši vůni ucítí. Oceníte to nejen během parného dne, ale také teplého letního večera, kdy se konečně zchladíte.

 • Specifikace parfému:
 • Typ: Akvatický, citrusový, lehký
 • Charakter: Chladivý, osvěžující, energický, mořský

Parfém na dobrodružství v horách: Sportovní cestovní parfém 08

Inspirovaný vůní Paco Rabanne – Invictus

Rozhodli jste se pro aktivní odpočinek v přírodě? I když budete nasávat především svěží aromata lesů, určitě se někdy budete chtít osvěžit i jinak. Máme pro vás jedinečný sportovní parfém Invictus, který byl stvořen pro aktivní muže a sportovce. Je plný síly, dynamiky a energie. Akvatické a citrusová aromata tohoto parfému vás skvěle osvěží a nakopnou vždy, když budete chtít překonat své limity.

 • Specifikace parfému:
 • Typ: Akvatický, citrusový, svěží
 • Charakter: Energický, dynamický, čerstvý

Parfém na toulky městem: Odvázaný cestovní parfém 20

Inspirovaný vůní Carolina Herrera – 212 VIP

Čeká vás toto léto typicky městská dovolená? Ztraťte se v uličkách velkoměsta s vůní 212 VIP. Má intenzivní orientálně-dřevitou vůni, která spojuje koktejl těch nejlepších ingrediencí. Je bezprostřední, sebevědomá a odvázaná. Doslova pulzuje energií, díky čemuž bude vaším ideálním dvojčetem pro poznávání všech městských zákoutí. Hodí se na pozdní brunch, časný drink i divokou noční jízdu.

 • Specifikace parfému:
 • Typ: Orientální, dřevitý, intenzivní
 • Charakter: Sebevědomý, energický, charismatický

Parfém na vzrušující roadtrip: Divoký cestovní parfém 18

Inspirovaný vůní Dior – Sauvage

Naplánovali jste si dobrodružnou cestu se spoustou zastávek? Vaši nespoutanou a po svobodě toužící duši podpoří parfém Sauvage. Je čerstvý, syrový a ušlechtilý zároveň – podobně jako krajina, kterou budete procházet. Má dřevitou, kořeněnou a až překvapivě osvěžující vůni. Nosit ho můžete prakticky kamkoli – ať už zastanete u vody, nebo se rozhodnete udělat si krátkou přestávku ve městě. Díky své vůni i praktickému flakonu je na cestování ideálním společníkem.

 • Specifikace parfému:
 • Typ: Dřevitý, kořeněný, svěží
 • Charakter: Surový, přitažlivý, temperamentní

Parfém na pohodové chvíle na venkově: Aromatický cestovní parfém 30

Inspirovaný vůní Dolce & Gabbana – Intenso

Venkov má své specifické zvuky i vůně. Ticho protkané jemným cvrlikáním doplňuje nádech čerstvě posečené trávy. Pokud je i pro vás největším odpočinkem právě venkovský klid, parfém Intenso bude pro vás tou správnou letní volbou. Míchají se v něm aromata bazalky, levandule, tabáku, dřevin i cypřišů – samých svěžích letních aromat, která na venkov jednoznačně patří. Na pokožce parfém zanechá aromatickou dřevitou vůni. Můžete ji nosit ve chvílích odpočinku ale také při práci.

 • Specifikace parfému:
 • Typ: Dřevitý, aromatický
 • Charakter: Intenzivní, klasický, trošku těžší

Parfém na poznávání historie: Pohodový cestovní parfém 50

Inspirovaný vůní Lacoste – Lacoste

Jste milovníkem historie a chcete se toto léto přenést do minulosti? Pocestujte v čase a vezměte si sebou tento skvělý sportovně-elegantní parfém, inspirovaný vůní Lacoste. Na jedné straně vám dodá energii potřebnou k objevování antických měst, středověkých hradů či orientálních kultur. Na straně druhé však ve vás podtrhne eleganci, se kterou se snadno zahloubíte do dávných příběhů. Parfém je neformální, uvolněný, ale stále dost aromatický. Má silné dřevité tóny, které působí svěže, neformálně a mírně sexy.

 • Specifikace parfému:
 • Typ: Dřevitý, aromatický
 • Charakter: Svěží, neformální, uvolněný, přitažlivý

Hledáte parfém pro konkrétní dovolenkovou destinaci?

Prohlédněte si náš starší článek, ve kterém jsme pro vás našli pánský parfém například na dovolenou v Řecku, Turecku, ale také ve městech jako Londýn, New York nebo Barcelona.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *