O parfémech

Lancome – Poeme: Romantická báseň ukrytá ve flakónu. Okouzlí i vás?

imitace lancome poeme

Říká se, že francouzština je jazykem lásky, a k lásce nepochybně patří i romantika a milostné verše. Právě jimi se inspirovala francouzská značka Lancome a v roce 1995 uvedla na trh parfém Poeme. Je to vůně s kompozicí plnou kontrastů, jejíž tóny se navzájem doplňují jako verše té nejromantičtější básně. Ptáte se, čím je taková výjimečná? Čtěte dál a odhalte s námi tajemství a skryté významy této romantické básně ukryté ve flakónu.

Jak voní Lancome – Poeme?

Parfém Poeme má podmanivou sladkou vůni, která díky své romantické kompozici vyjádří všechno to, co slova nedokážou. Je to vůně romantiky, svádění a lásky. Parfém je vyskládaný jako báseň: slova, která mohou být na první pohled plné kontrastů, spolu tvoří celek plný citu, romantiky a harmonie.

Dámská vůně, jejíž věrnou imitaci najdete v našem e-shopu pod číslem 820, má výraznou sladkou květinovou vůni. Nejvíce v ní vyniká vášnivý himálajský mák a okouzlující jemný durman. Právě durman vám na kůži zanechá lahodně jemnou, ale zároveň hlubokou vůni. V srdci parfému si vás podmaní kytice z bílých a žlutých květin, které ve vůni vytvářejí kontrast mezi hořkými a sladkými aromaty. Sladkou hřejivou tečku vůni dodává vanilka v základě parfému.

imitace lancome poeme

Pro jakou ženu byl Lancome – Poeme vytvořen?

Poeme okouzlí ženy všech věkových kategorií, které milují sladké květinové vůně. Nezáleží na tom, zda jste mladá žena, nebo dáma ve zralém věku. Pokud jste ve svém nitru romantická duše, přivábí vás k sobě svou jedinečnou vůní podobně, jako milostná báseň zamilovaných. Mnoho žen označuje tuto vůni za velmi návykovou. Je tedy možné, že pro ženu, kterou jednou okouzlí, bude navždy věrným společníkem.

Pro které roční období je Poeme určena?

Díky své výrazné vůni je parfém Poeme ideální právě během chladnějších podzimních a zimních měsíců. Tak, jako v létě sáhneme spíše po lehčích a svěžích parfémech, během chladných dní nás to více táhne k plnějším, výraznějším a teplejším vůním. Právě sladká aromata vanilky vás zahalí do příjemného závoje, který vás zahřeje přesně tak, jak láskyplné verše hřejí romantickou duši.

Není Lancome – Poeme ta pravá vůně pro vás?

Z dílny Lancome pochází několik skvostných vůní s romantickým charakterem. Připravili jsme si pro vás dva další tipy na dámské parfémy ideální pro romantickou ženu.

Lancome – Tresor midnight rose 868

Parfém Tresor Midnight rose je romantická květinová vůně ideální na výjimečné příležitosti. Má bohatou kompozici, která vypráví příběh pařížské romance. Rozvíjejí se v ní aromata růže a malin zjemněná vanilkou. Orientální závěr vůni dodávají dřevité tóny cedru a koření. Je to vůně plná protichůdných akordů, které spolu tvoří dokonalé vyjádření lásky.

Lancome – La Nuit tresor 903

Máte raději těžší ovocné vůně? Potom se vám zalíbí La Nuit Tresor, jejíž věrnou imitaci u nás najdete pod číslem 903. Parfém má svůdnou a přitažlivou vůni, ideální na společenskou událost nebo první rande. Díky své unikátní kompozici plné sladkého ovoce připomíná sladký a vášnivý polibek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *