O parfémech

Imitace Carolina Herrera – 212 VIP: pulzující noční život velkoměsta uzavřen ve flakónu

imitace 212 vip

Jméno celosvětově známé módní návrhářky Caroliny Herrery jste už určitě slyšeli. Proslavila se především svými kolekcemi luxusního elegantního dámského oblečení zosobňujícího ženskost. Nejsou to však jen módní kousky, které prezentují modelky na přehlídkových molech. Ke svým úspěchům si připisuje i několik velmi oblíbených parfémů, přičemž jejich imitace máte možnost vyzkoušet i u nás. Zjistěte více o této módní ikoně a seznamte se s naší novinkou mezi parfenmi – imitací dámského parfému 212 VIP.

Parfémy Carolina Herrera pro ni i pro něj

První parfém s názvem Carolina Herrera spatřil světlo světa v roce 1988. O tři roky později vznikla mužská vůně Herrera for men, která se velmi rychle zařadila mezi nejprodávanější pánské parfémy. Mezi oblíbené parfémy z dílny značky Carolina Herrera patří i kolekce 212 VIP. Kolekce zahrnuje dámský i pánský ekvivalent, přičemž oba najdete také v naší nabídce.

Čím je imitace dámského parfému 212 VIP výjimečná?

212 VIP vyjadřuje živost a energii všech žen, které milují pozornost a život. Nekončící párty, mladí a moderní lidé, přesně to inspirovalo Carolinu Herreru při tvorbě tohoto parfému. Vyjadřuje život v New Yorku – městě, které nikdy nespí.

Uvedení parfému na trh provázelo množství sloganů jako „Jste na seznamu?“ Nebo „Toto je soukromá párty.“ Tato hesla přesně vystihují to, o co tvůrcům 212 VIP šlo: Vyzvednout novou VIP generaci kreativních mladých lidí, kteří mají chuť žít a přepisovat pravidla. Jsou sebevědomí, mají svůj vlastní názor a silnou osobnost. Pokud chcete i vy ucítit pulzující závan nočního života velkoměsta, vyzkoušejte naši napodobeninu dámského parfému 212 VIP.

Tak jako originál, i naše imitace 212 VIP vás okouzlí svou sladkou a mírně orientální vůní. Kompozice, která je velmi nevšední, ale zato exkluzivní, začíná aromaty passionfruit ve spojení se svůdným rumem. Ty procházejí do pižmového srdce s květinovými tóny gardénie. Sladkou tečku na závěr parfému dodá vanilka a fazole tonka.

Kdo je Carolina Herrera?

Carolina Herrera se narodila v roce 1939 ve Venezuele. Cit pro módu zdědila po babičce, která ji už jako malou brávala na prohlídky módního domu Balenciaga a oblékala ji do značek Lanvin a Dior. Jak řekla samotná Carolina: „Moje oči byly zvyklé vidět hezké věci.“

Od publicistky k nejlepší designérce ženského oblečení

Svou kariéru začala už doma ve Venezuele. Od roku 1965 pracovala jako publicistka pro módního návrháře Emilia Pucciho v jeho butiku v Caracasu. Svůj první luxusní obchod s názvem Carolina Herrera New York otevřela v roce 1980 v New Yorku. Diana Vreeland, tehdejší vedoucí editorka módního časopisu Vogue a její blízká přítelkyně, navrhla, aby Carolina zkusila vytvořit vlastní kolekci oblečení. Ještě v témže roce se uskutečnila první módní přehlídka značky Carolina Herrera, která od té doby žala úspěch za úspěchem.

Carolina Herrera oblékala mnoho známých osobností. K jejím stálým klientům patřila například Renée Zellweger, ale i první dámy Jacqueline Kennedy-Onassisová, Laura Bushová a Michelle Obamová. Za svou práci získala mnoho ocenění, dostala se na žebříček nejlépe oblékaných žen světa a v roce 2004 byla vyhlášena za nejlepší designérku ženského oblečení.

V naší nabídce samozřejmě módní kousky této návrhářky nekoupíte, ale připravili jsme si pro vás hned několik jejích vůní. Kromě imitace dámského parfému 212 VIP u nás najdete i pánský ekvivalent k této vůni – napodobeninu pánského parfému 212 VIP. Mezi dámami je oblíbená i imitace vůně Good Girl, kterou si můžete objednat jako klasický velký flakón, nebo jako praktický cestovní parfém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *