O parfémech, Tip na dárek

Radíme: Vyberte si parfém podle typu vaší osobnosti

jak vybrat parfem

Stále nevíte najít ten pravý parfém? Zkuste se řídit svým typem osobnosti a vyberte si parfém podle ní. Jste elegantní dáma, nebo ve vás dýchá sportovní duch? Zaměřte se na své klíčové vlastnosti, které by měl váš parfém vyjadřovat. Jako malou pomůcku jsme si pro vás připravili tento článek, který vás může navést na tu správnou vůni.

 

Elegantní parfém pro sofistikované dámy

Elegantním dámám se hodí téměř všechny druhy vůní. Ze zkušenosti ale víme, že tyto ženy preferují květinové a decentní ovocné vůně, které jemně podtrhují jejich eleganci a ženskost.

Pokud i vy preferujete eleganci, zalíbit by se vám mohla například naše imitace Coco Mademoiselle od Chanelu. Je to vůně vytvořena pro skutečné dámy, které si v každé situaci zachovávají ženskost, smyslnost a chladnou hlavu. Její aroma vás nejprve osvěží, pak překvapí sladkými květinami a nakonec omámí orientálními tóny.

Elegantní, ale zároveň svůdný je i parfém Hypnotic Poison od Diora. Tato smyslná a sofistikovaná elegantní vůně podpoří váš sexappeal a přitáhne na vás pozornost. Je vhodná pro všechny dámy, které chtějí být vyzývavé a nepřehlédnutelné.

 

Sportovní vůně pro aktivní ženy

Svěží a citrusové vůně nejvíce imponují ženám se sportovním duchem. Definují jejich energického ducha a chuť být v neustálém pohybu. Takové vůně jsou přitom vhodné i na běžný den nebo večerní příležitost, protože v kombinaci s jinými aromaty mohou evokovat sportovní eleganci nebo dokonce smyslnost.

Typicky dámským sportovním parfémem je naše napodobenina Lacoste. Je to svěží, mírně květinová vůně, která nejkrásněji vynikne na živých a aktivních ženách. Kromě ní by vás mohla zaujmout například i imitace See od Chloé.

See je svěží parfém, ale s mírně elegantním nádechem. Svým charakterem vyzdvihuje ženskou energii, vitalitu a mládí. Jeho květinově-ovocné aroma oceníte nejen při sportu, ale i při každodenním nošení.imitace see

Nádech svobody pro nezávislou a nespoutanou rebelku

Myslíte, že právě vy patříte do této kategorie? Možná vás zklameme, no tak silnému, nezávislému, svobodnému a trošku rebelující charakteru nelze předem předpovědět, jaký druh parfému ho okouzlí. S jistotou víme říct jedině to, že ten parfém, který se vám zalíbí, bude mít netradiční vůni, ze které budete cítit nezávislost a svobodu.

Mezi nezávislé vůně patří například květinově-chyprové parfém La Panthere od Cartiera. Má smělou a dravou vůni, která vás zaujme, pokud jste půvabná, no nezkrotná žena. Vyjadřuje absolutní svobodu, co dokonale vystihne charakter vaší osobnosti.

Velmi individualistickým parfémem je i imitace Black Orchid od Toma Forda. Tento tmavý opulentní parfém má neobyčejnou vůni, určenou pro neobyčejnou ženu. Zapasuje vám, pokud chcete být záhadná a nedobytná.

Pokud jste ale naopak pozitivní a usměvavá, sáhněte po parfému Acqua di Gioia. Je to velmi lehká a příjemná vůně, která symbolizuje energii slunce. Svobodu vyjadřuje v tom nejpozitivnějším a nejusměvavějším smyslu.

 

Něžná a romantická

Něžné, jemné a romantické ženě se nebude hodit nic jiného, ​​než aroma křehkých květin. Tu představuje například naše imitace Bright Crystal, původně značky Versace. Je to jemná, něžná a sladká vůně, která v sobě dokonale mísí akordy květin s opulentním základem. Vzniká tak intenzivní, ale příjemná vůně, která krásně doplní šarm křehké ženy.

Naším posledním tipem na parfém je již téměř ikonická J’Ador od Diora. Také se hodí něžné, milé a usměvavé ženě nebo slečně. Pokud tento popis sedí na vás, určitě ji vyzkoušejte. Vytvoří kolem vás opar ženskosti a neodolatelně přitažlivého kouzla.imitace jador

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *