O parfémech

Nejlepší pánské parfémy všech dob – část 1.

nejlepsi panske parfemy

V našem minulém článku jsme vám představili TOP 10 dámských vůní podle mužů. Dnes se zaměříme právě na drsnější pohlaví a odhalíme vám nejlepší pánské parfémy všech dob. Žebříček je sestaven podle průzkumu stránky Fragrantica, největší online encyklopedie parfémů na světě. Najdete v seznamu i ten, který používá váš drahý?

 

10. Tobacco Vanille – Tom Ford

Na 10 místě se v žebříčku umístil, paradoxně, unisex parfém Tobacco Vanille od Toma Forda. I když je to vůně určená pro muže i pro ženy, na mužské pokožce voní přece jen jinak. Parfém je smyslný a jemně pikantní, zřejmě i proto působí na mužích tak přitažlivě. Voní přesně tak, jako byste čekali, že bude vonět muž z orientu. Zavání vanilkou, kakaem a tabákem, jednoduše typickou delikátní orientálně-kořeněnou vůní.

 

9. Encre Noire – Lalique

Parfém Encre Noire značky Lalique je méně známá a velmi aromatická vůně. Její začátek je kořeněný, ale pak se rozvine do chladné, zemitě-dřevité vůně. Název Encre Noire v překladu z francouzštiny znamená „černý tuš“.

 

8. Sauvage – Christian Dior

Osmý nejlepší pánský parfém patří módnímu domu Christiana Diora. Parfém Sauvage je trošičku syrová, ale zároveň elegantní vůně inspirovaná divočinou. Představuje divokou krajinu rozžhavenou pouštním sluncem, což se projevuje zejména v jeho dřevitých tónech. Napodobeninu parfému Sauvage najdete i na našem e-shopu.

 

7. Acqua di Gio – Giorgio Armani

Pro spontánné a veselé muže je z celého žebříčku nejvhodnější právě číslo 7 – parfém Acqua di Gio z dílny Giorgia Armaniho. Parfém je inspirován životem na středomořských ostrovech, a proto je plný svobody, větru a lehkosti. Jeho citrusové a kořenité tóny vyjadřují vůni čistoty. Mnoha lidem připomínají vůní právě vykoupané tělo. Imitaci oblíbené vůně Acqua di Gio najdete u nás pod číslem 602.

 

6. Bleu de Chanel – Chanel

Nezávislý a nekonvenční muž je ideálem parfému Bleu de Chanel od ikonického módního domu Chanel. Tento parfém svými dřevitými a silně aromatickými tóny vyjadřuje neomezenou svobodu a mužnost. No a protože imitaci Bleu de Chanel nabízíme i na našem e-shopu, představili jsme ji už ve více článcích. Pokud vás zajímá značka Chanel a samotná Coco blíž, přečtěte si náš starší článek s názvem Napodobeniny Chanel v naší nabídce.

 

A co ostatní nejlepší pánské parfémy?

Zatím jsme vám představili příčku 10 – 6 z žebříčku nejlepších pánských vůní všech dob. Ty skutečně TOP pánské vůně najdete až ve druhém díle našeho článku. Přečíst jsi ho můžete zde. Většinu ze zmínených parfémů najdete také v naší nabídce. A i když jsou naše Parfen voňavky napodobeniny originálních parfémů, určitě už víte, že všechny voní identicky jako originály. Už jste nějaký vyzkoušeli?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *