O parfémech

Letní parfémy pro ženy

Letní parfémy pro ženy

Chcete se i během horkých letních dnů cítit svěže a být plná energie? Výběr správného parfému vám v tom může pomoci. Je čas odložit těžké, hřejivé a opulentní vůně a zahalit se do osvěžujících aromat citrusů a ovoce. Připravili jsme si pro vás výběr dámských parfémů, které jsou lehké, svěží a energické. Čtěte dál a objevte vůně evokující pocit lehkosti a bezstarostnosti i během běžného dne.

Květinové letní parfémy pro ženy:

Light Blue – Dolce & Gabbana 501

Lehký květinový parfém Light Blue vám připomene bezstarostnou atmosféru léta. Voní hodně svěže a díky ovocně-květinovým aromatům je ideální na běžný den nebo teplý letní večer. Sicilský cedr v hlavě parfému vás přenese do Sicílie a tóny květin a zeleného jablka vám navodí pocit dobré nálady. Vůně je ideální pro ženu, která životem kráčí hravě, lehounce a s úsměvem na tváři.

Joy – Dior 927

Vůně Joy je definicí radosti, no a co víc patří k létu než radost z dlouhých, teplých letních dnů? Skrývá v sobě omamnou vůni ovoce, květů a dřeva. V úvodu vůně vás osvěží bergamot a mandarinka. Květinově-ovocné srdce spolu s intimním základem vůně vám na pokožce zanechají něžnou a smyslnou vůni. Tato lehká letní kombinace na vás zapůsobí jako elixír dobré nálady.

složení dior joy

Svěží letní parfémy pro ženy:

Acqua di Gioia – Giorgio Armani 562

Acqua di Gioia vás během horkých letních dnů nabudí svou svěžestí. Tu jí dodávají především citrusy a mořská aromata. Je proto plná energie a dokonale odráží bezstarostnost horkých letních dnů. Připomene vám lehkost bytí během letní dovolené, díky čemuž se budete cítit svěže a odpočatě i během běžného dne.

složení acqua di gioia

I Love Love – Moschino 564

Parfém I Love Love módního domu Moschino vás hned po prvním přivonění osvěží ovocně-citrusovými tóny pomeranče, grapefruitu, citrónu a červeného rybízu. Nejintenzivněji však ucítíte hravá, květinově-dřevitá aromata s jiskřičkami ovoce. Mnozí označují tuto vůni jako radost ukrytou ve flakónu – vůni plnou radosti a optimismu. Ideální je pro mladší ženy a dívky.

složení moschino i love love

Romantické letní parfémy pro ženy:

Amor Amor – Carachel 817

Parfém Amor Amor je elixírem lásky. Okouzlí vás vůní citrusů, květin a ovoce. Tato lehká ale plná vůně je určena především mladým ženám, které touží po romantické letní lásce. Omámí vás šťavnatými aromaty červeného pomeranče, růžového grepu a mandarinky, která krásně doplňuje konvalinka a zjemňuje santalové dřevo a jasmín. Parfém letní lásky u nás najdete v 50 ml balení, ale také v menší, 20 ml cestovní verzi.

See – Chloe 857

K letu bezpochyby patří i romantika. Parfém See – Chloe byl vytvořen pro mladé ženy s romantickou duší, přičemž podtrhne vaši ženskost a navodí atmosféru letní bezstarostnosti. Je svěží a plný květinově-ovocných tónů. Ideálně sedne ženě, která se chce v létě cítit plná energie, šik a zároveň romanticky.

Parfém See má elegantní kompozici, která se otevírá vůní bergamotu a jablečného poupě. V květinovém srdci vůně vaše romantické „já“ pohladí jasmín a ylang-ylang. Závěrečnou tečku vůni dodává základ s vanilkou a santalovým dřevem.

složení chloe see

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *