O parfémech

Parfémy celebrit: Jak voní slavní muži?

jake parfemy pouzivaji slavni muzi

Když si u nás v Parfenu povídáme o některé známé osobnosti, vždycky přemýšlíme, jaký parfém by mohla nosit. Zastáváme totiž názor, že právě parfém dotváří osobnost a do značné míry ovlivňuje to, jak daný člověk působí na okolí. Přes obrazovky sice nemáme možnost cítit vůni té které celebrity, ale můžeme si ji alespoň částečně představit. Tentokrát jsme tedy pro vás zjistili, jaké parfémy používají někteří ze známých herců, zpěváků a sportovců.

Chris Hemsworth: Hugo Boss – Hugo

Dokážete si mocného Boha hromu Thora představit jinak než s tváří Chrise Hemswortha? Na tohoto sympatického herce upírá zrak mnoho žen po celém světě. Není to ale jen jeho dokonalým výzorem, no i neskutečným charismatem a příjemným projevem. Své vystupování Chris podporuje vhodným parfémem. I když jsme bohužel neměli možnost jeho vůni ucítit živě, podle více zdrojů voní energickým parfémem Hugo Boss – Hugo.

Hugo je ideální parfém pro sebevědomého a aktivního muže, který chce naplno fungovat po celý den. V chladném období ho dokáže zahřát a nabít pozitivní energií, v létě jej zchladí a osvěží. Míchají se v něm čerstvé a lichotivé citrusově-dřevitá aromata, která Chrise určitě nakopnou při práci, sportu i pózování na červeném koberci. Chcete-li vyzkoušet podobně energickou vůni, náš parfém 606 bude ten pravý.

Colin Farrel: Dolce & Gabbana – Intenso

Další okouzlující herec, Colin Farrel, je už léta věrný jediné kolínské – Dolce & Gabbana Intenso. Jde o hluboce přitažlivou vůni, která podle nás dokonale vystihuje Colinův šarm. Projevuje se aromatickými dřevitými tóny se smyslnou pižmovou tečkou na závěr. Právě ta na pokožce zůstává ještě dlouhé hodiny po použití. V případě, že chcete vonět podobně přitažlivě jako Colin Farrel, sáhněte po našem parfému 404.

David Beckham: Creed – Aventus

Vynikající sportovec, sexy model a také úspěšný podnikatel David Beckham se každoročně objevuje na předních místech v žebříčcích nejpřitažlivějších mužů světa. I když je to srdcem sportovec, dá si opravdu záležet na svém výzoru. Vždy působí elegantně a upraveně, což podtrhuje výběrem té správné vůně.

Jedním z jeho oblíbených parfémů je také vynikající Aventus značky Creed. Tato odvážná a neobvyklá vůně je určena pro muže, kteří mají světu co ukázat. Reflektuje mužskou sílu, dominanci a přitažlivost. Není se tedy co divit, že po ní opakovaně sahá i David Beckham – k jeho charakteru totiž dokonale sedí. Stejně mužná, odvážná a neobyčejná je i naše vůně č. 689.

LeBron James: Dolce & Gabbana – The One

Značka Dolce & Gabbana patří mezi nejluxusnější značky světa. Není se tedy co divit, že právě po parfému z její dílny sahá i další známý muž a sportovec – LeBron James. Jeden z nejlepších basketbalistů všech dob si vybral parfém The One, což v překladu znamená „jediný“.

Jak si tento dřevitě-kořeněný parfém představit, aniž byste jej ovoněli? No přece jako dokonalý lektvar mužné elegance a smyslnosti. Má nadčasovou a skvěle vyrovnanou vůni, která nikdy nezestárne. Je vhodná pro muže, kteří se nebojí být odvážní a tvrdě pracují na svém cíli, mezi které jednoznačně patří i LeBron.

Harry Styles: Tom Ford – Tobacco Vanille

Na závěr máme v našem zoznamu zpěváka, který zaujme spíše mladší ročníky. Harry Styles, známý působením v chlapecké kapele One Direction, se vydal na úspěšnou sólovou dráhu a bulvár z něj nespustí oči.

Tipovali byste, že jeho oblíbeným parfémem bude právě Tobacco Vanille značky Tom Ford? Tato skvělá gourmand vůně se na pokožce udrží celé hodiny. Je smyslná, delikátní a jemně pikantní. Má těžší, orientálně-kořeněnou vůni, která dodává Harrymu tajemnost a zvláštní kouzlo. Stejnou vůni si můžete navodit i naším parfémem č. 732.

Zajímá vás, jak voní slavné ženy? Na to, jaký parfém okouzlil například zpěvačky Rihannu a Adele, nebo herečky Emmu Watson, Gwyneth Paltrow a další, se můžete podívat v našem nedávném článku – Které parfémy si zamilovaly slavné herečky a zpěvačky?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *