O parfémech

Dolce & Gabbana a unikátní L’Imperatrice. Díky čemu jsou tak úspěšné?

imitace imperatrice

Nedávno jsme na náš e-shop uvedli novinku – napodobeninu parfému L’Imperatrice od Dolce&Gabbana. Je to vůně pestrá, energická a vysoce návyková. Za jejím vznikem navíc stojí značka, která dnes obléká největší hvězdy show byznysu. Co jste o Dolce & Gabbana ještě nevěděli a jaká je L’Imperatrice?

 

Jak vznikla Dolce & Gabbana?

Dolce & Gabbana je dnes nejluxusnější konfekční značkou světa. Obléká známé celebrity a daří se jí i ve světě kosmetiky a parfémů. Možná však ještě nevíte, že její název v sobě ukrývá dvě příjmení. Oděvní značku totiž založili až dva italští módní návrháři – Domenico Dolce a Stefano Gabbana.

Dolce a Gabbana začali spolupracovat přibližně v 80. letech. Jejich společný projekt oficiálně vznikl v roce 1985, kdy světu ukázali svou první módní kolekci pro ženy. Premiéru měla na módní přehlídce v Miláně. I když jejich kolekce byla šitá doslova „na koleně“ a modely měly mnoho krejčovských chyb, už tehdy se ukázaly jako šikovní a nadějní návrháři.

 

Nejkrásnější šaty světa

Duo návrhářů vycházelo ve svých prvotinách z tradice sicilské módy. Pro muže navrhovali především černé obleky s gangsterskými proužky, které jsou pro ně typické dodnes. Kolekce pro ženy tvořily zejména nádherné korzetové šaty. Návrháři se při každém modelu snažili dosáhnout toho, aby se v něm žena cítila fantasticky a sexy. Dodnes je proto Dolce & Gabbana považována za tvůrce těch nejkrásnějších, nejtřpytivějších, jednoduše oku lahodících šatů.

 

Unikátní napodobenina L’Imperatrice

Styl Dolceho a Gabbany je často označován jako „roztomilý, ale nabroušený styl nového tisíciletí“. Odráží se nejen na jejich unikátních módních kouscích, ale i na doplňcích nebo parfémech. Právě parfémy jsou mírně výstřední a snaží se dostat jejich nositele do centra pozornosti. Reprezentují typickou italskou povahu – otevřenou, sebevědomou no vášnivou. Mezi nejznámější dámské parfémy Dolce & Gabbana patří The One a Light Blue, unikátní je však i naše novinka L’Imperatrice, která věrně odráží charakter celé značky.

L’Imperatrice, a tedy i naše napodobenina L’Imperatrice, je určena pro charismatickou ženu, která zaujme všechny, jakmile vstoupí do místnosti. Je energická a nezkrotná, přesně jako tato vůně. Podobně jako originál, i imitace L’Imperatrice je příjemně ovocná, s akvatickými a ozonovými tóny. Její aroma autenticky vyjadřují individualitu ženy a zvýrazňují její sílu.

 

Dolce & Gabbana láká prominentních

Tváří parfému L’Imperatrice se stala nespoutaná kráska Naomi Campbell. Není divu, že si módní dům vybral právě takovou známou osobnost. Mezi jeho klienty totiž patří jen ti nejlepší – Madonna, David Beckham, Angelina Jolie, Sophia Loren nebo dokonce i Lionel Messi.

Divit se možná nebudete ani tomu, když vám prozradíme, že vztah Domenica a Stefana byl po léta hodně blízký. V osobním životě totiž tvořili pár, který se v profesním životě excelentně doplňoval. Rozešli se až v roce 2003, ale po profesní stránce na sebe vůbec nezanevřeli. Značka dodnes tvoří nádhernou a jedinečnou módu, doplněnou o unikátní provokativní parfémy. Pokud byste jeden z nich chtěli přece jen vyzkoušet, celou naši nabídku parfémů Dolce & Gabbana naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *