O parfémech

Napodobeniny Chanel v naší nabídce

Chanel je značka, která sama sebe definuje jako značku ideální pro smyslné dámy a pány s elegancí. Chanel je sofistikovaný a tajemný, přesně jako zakladatelka značky Coco Chanel. Přečtěte si o 3 Chanel parfémech, kterými jsou inspirovány i naše parfény.

Famózní Coco Chanel

Gabrielle Bonheur (1883), dnes známá pod pseudonymem Coco Chanel, byla původně zpěvačkou. Rychle se však dostala k módě a už v 20. letech vytvářela revoluční kousky, které nosili známé osobnosti. Zásluhy jí patří za „little black dress“ – krátké černé šaty a jednoduchý kostým se sukní či kalhotami. Svůj zájem o módu rozšířila i na kosmetiku. Mezi její první kosmetické kousky patřily právě parfémy.

Chanel No.5

Chanel No.5 je prvním a zároveň nejslavnějším parfémem značky Chanel. Coco chtěla, aby voněl „jako žena“. Měl vyjadřovat typickou ženskou osobnost – ženskou krásu, eleganci, svůdnost no i jemnost a zranitelnost. Vznikl tak první aldehydový parfém vůbec, který je dodnes jednou z nejprodávanějších a nejoblíbenějších vůní na světě. Stal se klasikou mezi dámskými parfémy, jehož věrnou imitaci v podobě Parfénu 504 nabízíme samozřejmě i my.

Coco Mademoisellle

Dámský parfém Coco Mademoiselle je inspirován samou první dámou módy Coco Chanel. Je určen pro moderní dámy, revoluční a inovativní, jakou byla i Coco. U nás ho najdete jako Parfen 539. Je to kvalitní a přesná napodobenina, která nejprve pronikne do vašich smyslů svojí svěžestí, pak okouzlí sladkými květinami a nakonec omámí orientálními tóny.

Bleu de Chanel

Ačkoli Chanel vznikl původně jako značka pro ženy, své výrobky rychle rozšířila i na muže. V parfémech se snaží zachytit francouzskou eleganci a rafinovanost. Bleu de Chanel je specifická vůně, která nesedne každému muži. Je určena pro muže se silnou osobností. Není to žádná vtíravá tuctovka, no naopak luxusní a sexy vůně. Její dřevité aromatické tóny najdete Parfen 685, který je sice levnější než originál, ale na své intenzitě neztratil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *