O parfémech

Nejlepší pánské parfémy všech dob – část 2.

top panske parfemy

Který pánský parfém je podle vašeho názoru naprosto nejlepší? Touto otázkou se zabývala i známá webová encyklopedie parfémů Fragrantica, která provedla globální průzkum. V minulém článku jsme vám již představili polovinu tohoto žebříčku top pánských parfémů všech dob, dnes se budeme věnovat prvním pěti příčkám. Které pánské parfémy jsou tedy celosvětově považovány za ty nejlepší?

 

5. La Nuit de l ‚Homme – Yves Saint Laurent

Parfém La Nuit de l ‚Homme je vůně značky jednoho z nejvlivnějších módních návrhářů 20. století – Yves Saint Laurenta. Je ideální pro elegantního, charismatického a dynamického muže. Parfém řadíme mezi fougerové vůně s jemným závanem koření. Díky jeho orientálnímu charakteru je svůdný a smyslný.

 

4. Fahrenheit – Dior

Na čtvrté příčce se umístil parfém Fahrenheit od Diora. Jak symbolizuje i jeho název, tato dřevitá vůně se smyslným nádechem pižma je určena pro muže, kteří se dokáží pro něco skutečně zapálit. Parfému sice jen o kousek unikl stupínek pro vítěze, podle nás je to ale skutečný unikát. Proto napodobeninu parfému Fahrenheit najdete také v naší nabídce.

 

3. Aventus – Creed

Značka Creed je v porovnání s ostatními značkami v žebříčku poměrně neznámá, no o to slavnější je její nejlepší vůně. Pánský parfém Aventus je inspirovaný velkým Napoleonem a jeho životem – je provokativní a velmi mužný. Nejlépe sedne muži, který má jasnou vizi a tvrdě jde za svým úspěchem. Pokud si o něm chcete přečíst více, imitaci parfému Aventus vám popisujeme i blíž přímo na jeho produktové stránce.

 

2. Terre D’Hermes – Hermés

Máte doma zvídavého muže, který rád objevuje nepoznané? Tak právě pro něj je určen parfém Terre D’Hermés. Míchají se v něm citrusové, dřevité a kořeněné aroma, které muže nutí být aktivním a pozitivním. Tento nepříliš známý, přesto úžasný parfém obsadil v žebříčku stříbrnou příčku. Více o něm najdete přímo na produktové stránce naší imitace Terre D’Hermes.

 

1. Homme Intense – Dior

Jako nejlepší pánský parfém všech dob je podle průzkumu hodnocen Homme Intense. Silná a sofistikovaná květinově-dřevitá vůně je určena na večer nebo na skutečně speciální příležitosti.

Parfém pochází z dílny značky Dior, která má v tomto žebříčku nejpočetnější zastoupení – z 10 top pánských parfémů jsou 3 od Diora. Není proto pochyb, že Dior patří ve světe parfémů mezi jedno z největších jmen. Více o této značce si můžete přečíst v našem článku: „Znáte Christiana Diora a jeho nejslavnější pánské parfémy?“

 

Téměř všechny z parfémů, které jsme vám představili, najdete i na našem e-shopu v podobě věrných napodobenin. Pokud již naše parfémy používáte, tak víte, že voní skutečně identicky. Jestli jste zmeškali první část našeho dvoudílného seriálu, přečíst si ji můžete zde. Věříme, že jsme vám ty nejlepší pánské vůně články dostatečně přiblížili a možná vás i navnadili na vyzkoušení některého z nich.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *