O parfémech

Tip na zimu: Nejlepší hřejivé parfémy pro ženy i muže

hrejive parfemy

Vždycky, když je venku chladno, snažíme se všemožně zahřát. Saháme po hrubém oblečení, objednáváme si teplé nápoje a vyhýbáme se delšímu pobytu venku. Jednou z možností, jak se zahřát, je i výběr toho správného parfému. Nezahřeje vás sice doslovně, ale pocitově kolem vás vytvoří smyslný, teplý opar, který vás bude příjemně doprovázet během celého dne.

Pokud i vy hledáte hřejivé a voňavé objetí, připravili jsme pro vás výběr z nejlepších hřejivých parfémů podle hlasování uživatelů na webu Fragrantica – nejznámější online encyklopedie a magazínu věnujícímu se parfémům. Najdete mezi nimi svůj nový parfém?

Hřejivé parfémy pro ženy:

Hřejivé parfémy pro ženy se nejčastěji spojují se svůdnými, orientálními aromaty. Jsou poměrně výrazné a na každé ženě působí trochu jinak:

  • sebevědomé ženě skvěle dokreslí její charakter,
  • stydlivé a nevýrazné ženě pomohou prosadit se a zazářit.

Může po nich sáhnout každá žena, ale měla by mít na paměti, že s nimi bude poutat pozornost. Na druhé straně ji ale tyto parfémy odmění velmi příjemnou, hřejivou a okouzlující vůní, která je výjimečná zejména během zimních měsíců.

Dior – Hypnotic Poison

Už název parfému Hypnotic Poison napovídá, že ve flakonu se ukrývá hypnotické a opojné aroma. Kombinuje jemné květiny s vyzývavými složkami. Výsledkem je provokativní, smyslná a sofistikovaná vůně. Na ženu působí hřejivě a vášnivě, díky čemuž si ji zamilovaly ženy po celém světě a právem ji označují za jeden z nejlepších parfémů vůbec.

Guerlain – Mon Guerlain

V našich končinách je značka Guerlain poměrně neznámá, ale v parfumérském světě není žádným nováčkem. Málo známý je také parfém Mon Guerlain, který se však podle mnoha žebříčků řadí mezi TOP parfémy pro ženy. Má vzrušující orientální vůni s tóny bergamotu, kosatce a vanilky. Působí romanticky, příjemně a samozřejmě hřejivě.

Dior – Addict

Parfém Addict je na ženě doslova „nepřehlédnutelný“. Jeho opojná a horlivá vůně se impulsivně šíří do okolí a zasahuje smysly všech kolem. Vyzdvihne přitažlivost ženy, podtrhne její výjimečnou energii a stane se její charakteristickou vůní. Parfém je sestaven z orientálních aromat, která se po splynutí s pokožkou rozvíjejí do vibrující teplé vůně.

Všechny 3 hřejivé dámské vůně u nás naleznete jako věrné kopie:

Hřejivé parfémy pro muže

Hřejivá aromata se v pánských parfémech objevují častěji než v dámských. Je to způsobeno tím, že muži častěji nosí orientální i kořeněné vůně, pro které jsou hřejivá aromata příznačná. Nevyhýbají se jim dokonce ani v letních měsících. Které z těchto parfémů jsou však ty opravdu nejhřejivější?

Viktor & Rolf – Spicebomb

Spicebomb není jen hřejivá, ale také velmi pronikavá vůně. Ihned po použití vás zasáhne jako skutečná exploze orientálně-kořeněných aromat. Hodí se spíše extrovertům, protože svou intenzitou přitahuje veškerou pozornost.

Armani – Stronger With You

Parfém Stronger With You vás svou zajímavou vůní zaujme již při prvním „ucítění“. Je to intenzivní kořenitý parfém, ale jeho aromata jsou příjemně vláčné, nevtíravé, ale stále jemně pikantní. Na muži vyzvedne přirozený šarm a dodá mu špetku elegance.

Dolce & Gabbana – The One

Tato vůně nikdy nezestárne. The One je dokonale nadčasový parfém, o kterém se mluví jako o lektvaru mužné elegance a smyslnosti. Výborně se přizpůsobí charakteru každého muže bez rozdílu věku nebo životního stylu. Na pokožce zanechá výborně vyváženou, dřevitě-kořeněnou vůni s hřejivou tečkou.

Podobně jako hřejivé dámské vůně, i tyto pánské parfémy u nás naleznete jako věrné imitace originálů.

Unisex hřejivé parfémy pro muže i ženy

Unisex parfémy jsou mnohými dost podceňovány – vždyť kdo by už chtěl nosit vůni, která se hodí i opačnému pohlaví? Nicméně, málokdo ví, že právě mezi unisex parfémy naleznete to nejlepší z parfuméřského světa. V porovnání s klasickými parfémy jsou často propracovanější, rafinovanější a také mnohem dražší.

Unisex parfémy nejčastěji patří do skupiny orientálních nebo kořeněných vůní. Naleznete mezi nimi i výjimečně hřejivé parfémy, které se podle nás určitě vyplatí vyzkoušet. Na každém voní trochu jinak, a proto se nemusíte bát, že byste voněli příliš mužsky, nebo naopak, příliš žensky. Z hřejivých unisex parfémů z naší nabídky pro vás vybíráme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *