O parfémech

Jak letos vybrat ideální vánoční dárek pro muže?

darek pro muze

Už víte, čím tyto Vánoce obdarujete svého manžela, přítele nebo syna? Zapomeňte na vánoční tandem ponožek a trenýrek a zkuste mu letos darovat něco, co bude nejen praktické, ale skutečně ho tím i potěšíte. Pokud hledáte malý, ale milý dárek, přečtěte si naše 2 tipy na letošní Vánoce.

 

Darujte mu jeho oblíbený parfém i s vodou po holení

Podobně jako ponožky, kosmetická taštička se již také stává vánoční klasikou pro muže. Její výhodou je, že ji už přímo připravenou koupíte téměř v každém obchodě, a tudíž nemáte starosti s výběrem jejího obsahu. Právě obsah taštičky je však zároveň i její největší nevýhodou – produkty nemůžete vyměnit a jednoduše musíte brát to, co je k dispozici.

Pokud chcete vašeho nejmilejšího letos aspoň malinko překvapit, zkuste tradiční obsah kapsičky obměnit a připravit pro něj něco originálnější. Naší malou radou je darovat mu sadu pánského parfému a vody po holení podle jeho oblíbené vůně. Dostane tak pěkný, ale zároveň praktický dárek, kterému se potěší a z radostí ho využije.

 

Vsaďte na přírodní kosmetiku

Kosmetika jako dárek pro muže vůbec není špatný nápad. Třeba jen trošku popřemýšlet a vybrat něco, co bude oproti klasické drogerii o trochu výjimečnější. Pokud byste mu tedy kromě parfému a vody po holení chtěli darovat i něco jiného, ​​inspirovat se můžete přírodní kosmetikou.

Skvělým dárkem jsou tedy například různé olejíčky na bradu, přírodní šampony, mýdla nebo krémy. Kvalitní péči o tělo a vlasy si totiž rádi užívají i muži, i když to možná nikdy nahlas nepřiznají.

 

Jak vybrat správný parfém pro muže?

Parfém, vodu po holení i kosmetiku byste měli vybírat v takové vůni, jakou má daný muž rád. Pokud však nevíte, která vůně by se mu mohla líbit, zkuste mu ji vybrat sami. Jak na to? Malým poradcem vám může být náš minulý článek, ve kterém jsme psali o tom, jak mužům vybrat parfém podle znamení zvěrokruhu. Každé znamení má totiž jiné charakterové rysy, a zároveň se mu líbí i jiné vůně. V článku najdete i několik tipů na konkrétně pánské parfémy.

Pokud nevěříte, že by výběr parfému podle znamení mohl fungovat, zkuste jít na to úplně jiným způsobem. Logicky popřemýšlejte, zda má daný muž nějakou oblíbenou značku, jaké má vlastnosti a co má rád. Má například rád dřevo? Potom mu vyberte některý z dřevitých parfémů. Nebo je to aktivní sportovec? Možná mu ulahodí svěží parfémy.

Aby se vám snadněji vybíralo, na našem e-shopu naleznete u každého parfému i jeho specifikaci, složení a popis vůně. Pokud se tedy chystáte svého nejmilovanějšího obdarovat na Vánoce dárkem z našeho e-shopu, objednat ho můžete jen do 18. prosince do 12:00. Pouze do tohoto data vám totiž víme garantovat, že vám balíčky stihnou přijít ještě pod stromeček, a vy tak budete moci potěšit své blízké. Tak neváhejte a raději si pospěšte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *