O parfémech

Vyzkoušeli jste už dámské parfémy Versace? Podívejte se na krátký přehled

Dámské parfémy Versace

Značka Versace patří mezi nejznámější a nejikonickejší v oblasti módy. Nese jméno italského módního návrháře Gianni Versace. Gianni měl k módě velmi blízko již od dětství. Vizi módní značky, která by nesla jeho jméno, se mu podařilo uskutečnit, když se ve svých 26 letech rozhodl přestěhovat do Milána. Zkušenosti získal prací pro značku Genny a o několik let později prezentoval svou první ženskou kolekci. Versace se velmi rychle stal mezinárodní módní senzací.

Jedinečné módní kousky Versace uchvátily známá jména, jako například Madonna, Tupac, princezna Diana nebo Elton John. Značka je však známá i dalším sortimentem a produkty. Na trh přináší také unikátní a luxusní šperky, doplňky, makeup, nábytek a samozřejmě i parfémy. No a co jiné, než parfémy by nás mělo nejvíce zajímat? Připravili jsme pro vás článek o některých skvostných dámských parfémech značky Versace, které se staly inspirací pro naše vůně.

Versace – Vanitas 517

OSVĚŽUJÍCÍ VŮNĚ PRO VESELOU ŽENU

Ženu s veselou povahou jistě okouzlí parfém Vanitas. Má lehkou a osvěžující vůni, ideální na teplé letní dny. Ať už ji použijete během běžného pracovního dne, nebo ve volném čase, vždy vám dodá pocit lehkosti a dobré nálady. Parfém má zářivou a svěží květinovou kompozici. Tahitskou gardénii a frézii krásně osvěžuje limetka v hlavě parfému, přičemž dřevité akordy cedru a fazolí tonka mu dodávají eleganci. Díky tomu se tato lehká květinová vůně stane vaším veselým společníkem během celého dne.

versace vanitas slozeni

Versace – Crystal Noir 523

UNIKÁTNÍ VŮNĚ S NÁDECHEM SMYSLNOSTI

Parfém Crystal Noir je zřejmě jednou z nejznámějších dámských vůní z dílny Versace. Tak jako samotný parfém, i žena, pro kterou je určen, je unikátní, smyslná a zároveň křehká. Spojuje v sobě všechny stránky ženské duše a je ideálním společníkem během běžného dne, ale i při speciálních událostech.

Vůně je elegantní s květinově-orientálním nádechem. Svrchní tóny parfému jsou tvořeny krémovým kořením, avšak nejpříznačnější pro vůni jsou aromata vášnivé gardénie. Spolu s mystickým jantarem a pižmem ženu zahalí do tajemného závoje, který muže láká k odhalení – k dobíjení srdce ženy. V naší nabídce najdete imitaci tohoto unikátního parfému pod číslem 523.

Versace – Eros 877

SMYSLNÁ VŮNĚ PRO VÁŠNIVOU ŽENU

Parfém pro ženy Eros vypráví příběh o tom, že právě žena dokázala svést Erose, nejmocnějšího boha lásky. Je inspirován láskou a touhou. Nejlépe sedne ženě, která je vášnivá, smyslná a uvědomuje si svou moc nad mužským srdcem. Ve vůni dominují aromata bílých květin, která krásně doplňují dřevité tóny. Je lehká květinově-dřevitá s osvěžujícími tóny citrusů. Stane se proto vaším společníkem během celého dne a zároveň poplete hlavu každému muži, který ji ucítí.

Versace – Yellow Diamond 585

CITRUSOVÁ VŮNĚ S NÁDECHEM LUXUSU

versace yellow diamond slozeni

Žlutý diamant – klenot, který se zářivě vyjímá na každé ženě. Právě tento klenot se stal inspirací pro parfém Yellow Diamond. Má luxusní feminínnu vůni, která na ženě zazáří jako jiskřivý diamant. Po nanesení parfému na pokožku vás osvěží aromaty citrusů a sladké hrušky. Krásně se propojují s květinovým srdcem vůně, ojedinělá mimóza zároveň celé kompozici dodává nádech luxusu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *