O parfémech, Tip na dárek

TOP dámské parfémy pro mladé ženy a dívky

top parfemy pro ženy

Parfém by měl co nejlépe vystihovat osobnost své nositelky. Jiný parfém se totiž hodí elegantní dáme v letech, jiný mladé spontánní dívce. Dnes jsme proto pro vás připravili 3 tipy na parfémy pro dívky a mladé ženy, které jsou určeny především pro mladou generaci. Jejich lehká, veselá a půvabná aromata charakterizují bezstarostné mládí a spontánnost.

Imitace Nina – Nina Ricci: Pro bezstarostnou a veselou mladou dívku

Parfém Nina připomíná sladkou vůni kandovaného ovoce smíchanou s jiskřivou aroma citrusů. Citrusy budou zároveň prvními aromaty, které ve vůni ucítíte. Téměř ihned po použití se však začnou proplétat se šťavnatými karamelovými tóny srdce vůně, které je tvořeno kandovaným jablkem, pralinky, pivoňkou a květinami moonflower. Hřejivou tečku za celou kompozicí dává základ vůně, který na pokožce vydrží nejdéle.

Veselá a přirozená vůně parfému Nina z dílny značky Nina Ricci dokonale reprezentuje mladou generaci. Je určena pro dívku, která je vždy veselá, ráda se směje a každému kolem rozdává radost. Její vůně dodá dívce energii a povzbudí ji v její dobré náladě.

IN2U – Calvin Klein: Pro cestovatelku s touhou po svobodě

Svobodu nespoutané mladé ženy přirozeně vystihuje známá vůně IN2U – Calvin Klein.příjemnou a svěží citrusovou vůni, kterou si oblíbily tisíce mladých žen po celém světě. Vůně nejlépe sedne dívce nebo mladé ženě, která se ráda vydává za dobrodružstvím a sní o cestování, poznávání nových míst, zemí a lidí.

Vůně imitace IN2U je totožná s originálem. Vůně vás nejprve omámí šťavnatými aromaty, které se ustálí v jemném dřevitém základě. Je svěží a lehká, díky čemu bude své nositelce dodávat energii po celý den. Darovat ji můžete mladé, spontánní a progresivní ženě, která miluje nevšední zážitky.

Imitace Dior – Miss Dior Cherie: Vůně pro mladou dámu s vkusem

Parfém Miss Dior Cherie svou vůní popisuje mladou, milou a půvabnou ženu, která má styl a vkus. Jeho romantická vůně zaujme zejména romantické duše, které se často ponořují do svých snů a tužeb.

Parfému dominuje skutečně neobvyklá aroma: vůně sladkého popcornu. Tuto vůni si lze jen těžko dokážete představit jako složku parfému, ale ve skutečnosti ho dělá opravdu výjimečným. Dodává mu mladistvost, sladkost a netradičnost. Vůně je však kombinovaná s dalšími příjemnými složkami – jako jsou divoké jahody, zelená tangerinka, voňavé fialky nebo přitažlivý jasmín. Ingredience spolu vytvářejí ovocnou, sladkou, ale lehkou vůni, která se pro romantickou dívku nebo mladou ženu stane příznačnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *