O parfémech

Euphoria od Calvina Kleina vás rozveselí a zahřeje. Čím je výjimečná?

euphoria

Jste energická a sebejistá žena? Tak pak byste určitě měli vyzkoušet parfém Euphoria, který je mezi ženami oblíbený již více než jedno desetiletí. Milují ho mladé dívky, zralé ženy a co je nejdůležitější, svůdně voní i mužům. Víte však, jaké aroma se v něm mísí a kdo vlastně za slavnou značkou Calvin Klein stojí?

 

Dámský svůdný parfém s nádechem euforie

Koncept parfému Euphoria je docela poetický. Snaží se vnést do duše ženy euforii a radost, kterou by měla každá žena prožívat z běžného dne. Právě proto jeho tóny věrně kopírují typický ženský den. Nejprve jsou svěží, pak jemné a nakonec přitažlivé. Přesně taková je totiž během dne žena – ráno energická, přes den jemná a v noci přitažlivá.

V parfému od Calvina Kleina tedy nejprve ucítíte svěží tóny exotického granátového jablka. Vzápětí vás omámí aroma lotosu a černé orchideje, které se nakonec vlijí do základu vůně. Ten je tvořen jantarem, mahagonem, pižmem a fialkou. Hlavní tóny celé kompozice tvoří právě černá orchidej, která svou jemností a vášní charakterizuje snad každou ženu.

 

Euphoria jako nejlepší dámský luxusní parfém roku 2005

Jelikož je Euphoria na trhu již poměrně dlouho, konkrétně od roku 2005, zná ji téměř celý svět. Málokdo však ví, že si vůně vysloužila i cenu za nejlepší luxusní parfém roku 2005. Srdce mnoha si získala zejména díky svým intenzivním a hřejivým aroma, které jsou ideální na blížící se zimní měsíce. Její luxusní aroma se hodí jak na běžné dny, tak i na speciální příležitosti.

 

Kdo je Calvin Klein?

Za parfémem Euphoria stojí známá značka Calvin Klein. Jen málokoho překvapí, že název Calvin Klein je zároveň i jménem jejího zakladatele. Spolu s přítelem Barrym Schwartzem založil Calvin značku již v roce 1968. Nejprve se věnoval pouze tvorbě pánských obleků, později přešel i na dámské oblečení.

Kariéra Calvina Kleina pokračovala raketovou rychlostí. Už po 2 letech působení na scéně se objevil na obálce časopisu Vogue, díky čemuž si v módním průmyslu vybudoval silné jméno. Styl udával zejména v 70. a 80. letech, kdy se specializoval na džínové oblečení. O něco později prorazil i v parfumérství. Jeho první parfémy Obsession a Eternity dnes již považujeme za nadčasové legendy.

Calvin Klein letos dovrší 76 let. Ve společnosti však už víc nefiguruje. Značku CK odkoupil holding PPV, který vlastní například i značku Tommy Hilfiger. Věříme však, že i nadále si značka udrží své typické linie.

 

Čím se vyznačuje značka Calvin Klein?

Vždycky při pomyšlení na Calvina Kleina se nám v hlavě objeví dva obrazy: jedním je mladičká Kate Moss, tím druhým vysportovaný David Beckham ve spodním prádle. Právě oni dva se stali nositeli čistých linií a jednoduchého stylu, který jsou pro značku, i samotného Calvina Kleina, tak typické. Tyto rysy můžeme vidět zejména na spodním prádle značky CK, které je dnes ikonou populární kultury. Podobně je na tom i Euphoria. Patří mezi nejvyhledávanější dámské parfémy na světě a samozřejmě, že nemůže chybět ani v naší nabídce. Vyzkoušíte ji?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *