O parfémech

Toužíte po Givenchy parfému? Vyzkoušejte osvěžující a omamnou Ange Ou Demon Le Secret

parfemy givenchy

Značka Givenchy sice vznikla již v roce 1952, ale dnes opět zažívá své zlaté časy. Po tom, jak se jí podařilo navrhnout krásné luxusní svatební šaty pro Meghan Markle, lidé se začali o produkty této značky přímo bít. Na váš podnět jsme se proto i my snažili inspirovat Givenchy parfémy a konečně se nám to podařilo! Představujeme vám proto imitaci Ange Ou Demon Le Secret. Čím je tento parfém výjimečný?

 

Ange Ou Demon Le Secret se rozvine v charismatickou a intenzivní kompozici

Známý Givenchy parfém Ange Ou Demon Le Secretintenzivní a charismatickou kompozici. Je unikátní tím, že vždycky voní malinko jinak. Někdy je jeho vůně agresivní, jindy působí krotce a přítulně. Při dalším použití je zase poddajná a měkká, o chvíli však přitvrdí a zasáhne vás podmanivým aromatem.

 

Imitace Ange Ou Demon Le Secret od Parfenu je zářivá a sofistikovaná

Podobně jako originál, i naše imitace tohoto dámského parfému vás osvěží a přinese vám pozitivní náladu. Má mírně chyprové tóny, které se mísí se sofistikovanými a sexy aromaty bílých květin, italským citrónem, zelenými čajovými lístky, bílým dřevem a pačuli.

 

Která verze Ange Ou Demon Le Secret je ta „naše“?

Ange Ou Demon Le Secret si od svého vydání v roce 2006 prošla mnoha proměnami. Nejvýznamnější byla v roce 2014, kdy byla původní vůně obohacena o několik dalších esencí a vznikla tak podobná, ale pro mnoho žen zcela nová kompozice. Kromě této změny vydalo Givenchy ještě nekolic Ange Ou Demon edic.

 

Původní Givenchy parfém Ange Ou Demon Le Secret byl vytvořen s cílem vyzvednout ženu a pomocí vůně odhalit v muži nové pocity, svést ho, lákat ho a fascinovat ho.

 

Složení esencí v kompozici parfému:

givenchy parfum

 

Nejprve byla móda, až potom Givenchy parfémy

Kdo stojí za tak úspěšnou značkou, která po desetiletí obléká ikony světového showbyznysu? Zakladatelem Givenchy je Francouz Hubert de Givenchy (*1927 – †2018), který byl již odmalička pevně rozhodnutý stát se módním návrhářem.

 

Pokud se však jeho jméno stalo světově uznávanou značkou, sesbíral zkušenosti u slavných jmen jako Pierre Balmain, Christian Dior či Elsa Schiaparelli. Vlastní oděvní značku si Givenchy založil v roce 1952. Už o 5 let se portfolio značky rozšířilo i na linii Givenchy parfémů.

 

Múzou se stala Audrey Hepburn

Givenchyho múzou byla sama nádherná Audrey Hepburn, o které říkal, že je ztělesněním dokonalé ženskosti. Náklonnost však byla oboustranná: „Jeho šaty jsou jediné, ve kterých se cítím sama sebou. Je daleko více než jen krejčí, vytvoří vaši osobnost,“ vyjádřila se Audrey o Givenchyho umění. Její ikonické malé šatičky, podle kterých ji všichni známe, totiž pocházeli právě z dílny tohoto návrháře.

 

Stylu, kvalitě a eleganci Givenchyho návrhů však podlehly i jiné velké dámy historie – například Jackie O’Kennedy, Marlene Dietrich, Ingrid Bergman, Jeanne Moreau nebo Grace Kelly.

 

Givenchy parfémy se vyplatí vyzkoušet

Hubert Givenchy byl nejen skutečně unikátní módní návrhář, ale časem i velmi zbohatl. Kromě oděvní a parfumérské linie vytvořil například vlastní značku vodky, sektu, a dokonce vlastnil i fotbalový tým.

 

Nejdůležitější však pro něj navždy zůstala móda a parfémy. Z naší zkušenosti musíme říci, že parfémy Givenchy se skutečně vyplatí vyzkoušet. Pokud máte rady osvěžující, ale zároveň mírně svůdné a opojné vůně, sáhněte i po naší imitaci Ange Ou Demon Le Secret. Určitě vás nezklame, ale právě naopak, zaujme vás svou unikátností a nadčasovostí – přesně těmi vlastnostmi, které vždy sršely ze všech Givenchyho modelů.

ange ou demon le secret

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *