O parfémech

Creed již přes 250 let vyrábí luxusní parfémy. Proč jsou tak unikátní?

parfemy creed

Z parfémů značky Creed dýchá absolutní luxus a nadčasovost. Jde totiž o jednu z nejstarších parfumérských značek, která již přes 250 let tradičním způsobem vyrábí prvotřídní parfémy pro muže i ženy. Čím jsou tedy parfémy Creed tak výjimečné? Přečtěte si náš článek o této unikátní značce a podívejte se s námi na to, jak na Creed parfémech ušetřit a nezruinovat si přitom peněženku.

 

Parfémy Creed nesou silný historický odkaz

Značka Creed vznikla v roce 1760, kdy ji založil James Henry Creed. Od té doby se parfumérské umění této značky zachovalo v rodině a prodává se z otce na syna už 7 generací. Creed si tedy zachovává status rodinné firmy, která již staletí oslovuje i královské rody.

Parfémy Creed totiž hrdě nosili tak velké osobnosti dějin, jako například královna Viktorie, císařovna Sisi, Sir Winston Churchill, John F. Kennedy, Grace Kelly a mnohý další. Takovou prestiží se skutečně nemůže pochlubit žádná jiná kosmetická společnost. Dnešní Creed parfémy tedy moderně formují historický odkaz, který je v jejich charakteru přirozeně zakořeněn.

 

Suroviny do parfémů jsou zpracovávány téměř tradičním způsobem

Creed do dnešních dnů využívá starověkou techniku ​​zpracování materiálů na výrobu parfémů. Upřednostňuje přírodní suroviny před syntetickými sloučeninami, a proto využívá ty nejlepší materiály z celého světa. V Creed parfémech se tak ukrývají například pravé bulharské růže, egyptský jasmín, santalové dřevo ze Srí Lanky či kalábrijský bergamot.

 

Technika výroby parfémů se odráží i na ceně

Nejen díky prestiži, ale i kvůli vybíraným esencím jsou parfémy Creed opravdu cenově vysoké. Jeden flakón vás totiž vyjde i na několik tisíc korun. Na trhu však bohužel nenajdete ani mnoho parfémů inspirovaných značkou Creed, neboť napodobit tyto unikátní aromata je skutečně náročné.

My jsme se ale s touto výzvou poprali a vytvořili jsme pro vás téměř totožné parfumy, ale v mnohem levnější alternativě. Jejich vůně je k nerozeznání od originálu, cena však nezruinuje vaši peněženku a ušetří vám několik stovek korun. V naší nabídce napodobenin Creed zatím najdete 2 parfémy pro pány – parfém inspirovaný vůní Aventus a Silver Mountain Water. Čím jsou neobyčejné?

 

Imitace Aventus Creed je velmi mužná a provokativní

Dramatický život Napoleona se stal předlohou pro mnoha románů, filmů, a dokonce i předlohou k vytvoření parfému. Právě vůně Aventus se snaží přiblížit nám dramatický život Napolena. Tento parfém je provokativní a mužný, s lehce svůdnými aromaty. Je určen pro muže, kteří mají jasnou vizi a svůj cíl jsou ochotni tvrdě si vybojovat. Najdete ho po kliknutí tady.

 

Napodobenina Silver Mountain Water dodá muži energii a sílu

Parfém Silver Mountain Water byl původně vytvořen tak, aby evokoval svěžest a živost vysokohorských potůčků Švýcarských Alp. Originál, podobně jako naše napodobenina, se tedy muže snaží osvěžit a dodat jim energii. Ideální je pro městské muže, kteří však klid a relax hledají v přírodě. Pokud vás parfém zaujal, objednat si ho můžete na tomto odkazu.

 

Výjimečnost značky Creed nelze popřít

Parfémy Creed jsou skutečně výjimečné. Nejen jejich složení, kvalita a prestiž svědčí o jejich výjimečnosti. Je to především fakt, že již po staletí procházejí rukama rodiny, která své řemeslo pečlivě uchovává a prodává z otce na syna. Jedinou nevýhodou je, že za flakónek parfému musíte nechat půl výplaty. Pokud však chcete vůně inspirované Creed vyzkoušet, vsaďte na naše parfumérské umění. Parfen vás nezruinuje, ale právě naopak, potěší vás výjimečnou vůní. Klikněte sem a objevte jedinečnost těchto parfémů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *