O parfémech

Představujeme imitaci YSL Libre. Okouzlí vás autentickou, příjemnou a ojedinělou vůní

Imitace ysl libre

Libře je vůní silné a odvážné ženy. Má velkolepou květinově-levandulovou kompozici, která je označována jako vůně svobody. Její autentický charakter nás okouzlil natolik, že jsme ji zařadili i do naší Parfen kolekce. Představujeme vám voňavou novinku, která vás zaujme čistou a přímočarou vůní.

Parfen imitace Libre EDP je totožná s originálem. Má stejnou vůni, na pokožce vám vydrží dlouhé hodiny, ale objednáte ji v mnohem nižší ceně. Bude se hodit i vám? Čtěte dál a objevte všechna specifika tohoto parfému.

YSL Libre má autentickou a čistou vůni

Název Libre pochází z francouzštiny a znamená „svobodná“. Svoboda je také jednou z nejvýznamnějších Yves Saint Laurent hodnot, na které staví celou svou filozofii. Parfém Libre je proto dokonalým odrazem módního domu YSL a podle nás i jedním z nejlepších parfémů, jaké dosud YSL přinesl.

Tímto parfémem YSL oslavuje svobodu. Opěvuje ženy, které žijí podle vlastních pravidel a nikdy se nebojí ukázat to, kým skutečně jsou. Parfém má čistou, jakoby ničím nerušenou kompozici. I proto ho mnozí označují jako „byznys“ vůni. Hodí se silným a vnitřně svobodným ženám, které si chtějí vybudovat respekt i v mužském osazenstvu.

Složení YSL Libre

imitace ysl libre

Libře voní jako krásný mix květin a levandule

Vůně parfému YSL Libre je přímočará a velmi autentická. Je připravena z francouzsko-marockých ingrediencí, které na okolí zapůsobí jemně svůdně, nenuceně a velkolepě. Nejvýrazněji v ní ucítíte květiny a levanduli s pižmovým akordem. Celá vůně působí příjemně, čistě a svobodně.

Jaké ženě se Libre nejvíce hodí?

Libře je určena pro každou ženu, pro kterou je svoboda opravdu důležitá. Výborně se hodí ženám v kancelářích, byznys prostředí nebo ve vedoucích pozicích. Vyvolává respekt, ale zároveň je příjemně lehká a ojedinělá. Pokud byste chtěli Libre vyzkoušet, pod číslem 930 najdete její přesnou imitaci v tradičně nízké ceně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *