O parfémech

Poznejte nové letní dámské parfémy v naší nabídce. Čeká vás elixír radosti i elegance

dámske letné parfémy

Zajímá vás, co pro vás máme nového? I toto léto jsme do naší nabídky zařadili krásné letní vůně, ze kterých si vybere každá žena. Užijte si s námi ještě zbytek léta a vyzkoušejte tyto nové dámské parfémy. Které to jsou?

Imitace Joy je doslova elixírem dobré nálady, napodobenina Eclat D’Arpege zase vyjadřuje radost ze života. Pro elegantní dámy jsme na trh přinesli imitaci unikátního parfému Boucheron Quatre. Čtěte dál a zjistěte o nich více.

 

Napodobenina Joy od Diora vás nabije pozitivní energií

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by mohlo vonět světlo, kdyby mělo vůni? To zářivé, hřejivé a oslnivé sluneční světlo, které nás nabije pozitivní energií a dobrou náladou. Přesně to se snaží zjistit parfém Joy od Diora, který podle jeho tvůrců voní právě jako sluneční světlo.

letné dámské parfémy

Naše imitace Joy je, podobně jako originál, velmi veselá a živá vůně. Je to doslova elixír dobré nálady a štěstí, který vás bude celým dnem doprovázet s radostí. Celkově působí velmi něžně a lehce, zároveň však na pokožce zanechá příjemný smyslný dotek květin, dřeva a ovoce. Imitaci Joy naleznete po kliknutí sem.

 

Chybí vám jaro? Připomeňte si ji imitací Eclat D’Arpege – Lanvin

Podobně radostnou a veselou vůní jako i Joy je naše druhá novinka Eclat D’Arpege, původně značky Lanvin. Tento nezapomenutelný květinový parfém voní jako probouzející se jarní příroda, která vyjadřuje radost ze života. Je to vůbec první parfém inspirovaný značkou Lanvin v naší nabídce.

Opojná imitace parfému Eclat D’Arpege má silný podtón zelených květů, čím skutečně připomíná vůni jara. Ideální na používání je tedy především na jaře a na léto, protože ještě více umocňuje veselou sluneční atmosféru. Tuto vůni však oceníte i v zimě, a to zejména tehdy, pokud si ráda připomínáte radostné jarní dny zalité sluncem. Parfém je totiž velmi jemný a ženský, oživuje skryté emoce a dodává dobrou náladu. Klikněte sem a zjistěte více o imitaci Eclat D’Arpege.

 

Elegantní dámy zaujme Boucheron Quatre – Boucheron

Třetí novinka z našich dámských parfémů patří imitaci elegantního parfému Boucheron Quatre. Je to parfém, který vzdává hold pravé ženskosti a eleganci. Zalíbí se vám zejména tehdy, pokud máte ráda sofistikované parfémy s dřevito-ovocnou vůní.

boucheron quatreZdroj foto: Boucheron

Parfém vznikl na podnět šperkařského domu Boucheron, který chtěl svůj známý prsten Quatre vyjádřit ve formě elegantní a přitažlivé vůně. Vznikla tak tato delikátní vůně, která z ženy dělá vyzývavou, odvážnou, sebevědomou a neodolatelnou dámu. Spojuje přitom modernost s nadčasovostí, takže se hodí mladým ženám, ale i dámám ve zralém věku. Parfém naleznete zde.

dámské parfémy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *