O parfémech

Nejlepší imitace parfémů: vysoký podíl vonných esencí a výdrž až 12 hodin s parfémy Parfen

imitace parfen

Imitace parfémů Parfen si v České republice oblíbili stovky lidí. Naše vysoká kvalita za přijatelnou cenu upoutala mnoho žen i mužů, kteří si už bez svého Parfenu neumějí představit den. Jsme si jisti, že naše parfémy zaujmou i vás. Proč byste je měli vyzkoušet? Podívejte se na 3 důvody, díky kterým si Parfen zamilujete i vy.

1. Parfen imitace obsahují vysoký podíl vonných esencí

Parfen voňavky vynikají svou kvalitou. Na rozdíl od imitací jiných značek, které dostanete jen jako toaletní vody, zařazujeme Parfen mezi skutečné parfémy. Mají velmi vysoký podíl vonných esencí, od 20 až do 24 %. Kvalitou se tedy vyrovnávají parfémům luxusních značek, získáte je ale za mnohem nižší cenu.

Chcete vyzkoušet kvalitu Parfen parfémů? Využijte akci na dopravu zdarma. Za doručení 50 ml parfému platit nebudete.

Používáme vonné esence vyráběné ve Francii

Parfen vám přináší stejné receptury a postupy jako v luxusních parfémech, akorát za výrazně nižší cenu. Spojuje know-how dvou zemí známých svou kvalitou v oblasti kosmetiky: Francie a Bulharska. Základna Parfen parfumerie je v Bulharsku – domově růží a kvalitní kosmetiky. Esence ale pocházejí z Francie, odkud je do svých parfémů získávají téměř všechny luxusní značky.

2. Parfémy mají výdrž až 12 hodin

Díky vysokému podílu esencí je kvalita a výdrž parfémů Parfen opravdu vysoká. Na pokožce vám intenzivně vydrží vonět až 12 hodin. Jejich sílu ještě umocníte správným používáním. Doporučujeme aplikovat je na pulsní body, odkud se vůně bude příjemně šířit do okolí. Z oblečení Parfen ucítíte, dokud ho neoperuje.

Nevíte si vybrat vůni? Vyzkoušejte možnost objednat si malé vzorky. Vystřídáte více parfémů a zjistíte, který vám sedí nejvíce.

3. Nejlepší parfémy světa v nízké ceně

Už nyní v našem sortimentu naleznete imitace známých parfémů mnoha světových značek. Široký výběr imitací Dior, Bvlgari nebo Lancome doplňují kopie luxusních parfémů značek Givenchy, Creed či Tom Ford. Na vyzkoušení vám přinášíme také imitace méně známých, ale stále unikátních parfémů, jako jsou Viktor & Rolf, Boucheron nebo Elie Saab.

Parfen vám nabídne nejširší výběr parfémů

Dnes máme v nabídce přes 190 parfémů od více než 50 značek. Sortiment rozšiřujeme pravidelně každý měsíc, kdy se u nás můžete těšit na několik unikátních novinek. Naši nabídku neustále doplňujeme o nové specifická aromata, abyste si mohli vybrat parfém, který vám opravdu zapasuje. Věříme, že si u nás i vy najdete ten pravý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *