Horoskop vůní

Horoskop vůní pro ženu narozenou ve znamení LEV: Sebevědomá královna výrazných parfémů

Slyšeli jste už o horoskopu vůní? Jedná se o fascinující koncept, který kombinuje prvky astrologie a světa parfémů. Zatímco klasický horoskop poukazuje na charakteristiky jednotlivých znamení zvěrokruhu, horoskop vůní tyto charakteristiky kombinuje s vůněmi a řadí při výběru parfémů.

Jak to funguje? Pro každé znamení jsou typické určité vlastnosti a zvláštnosti. Horoskop vůní hledá parfémy s podobným charakterem, a tím vybírá parfémy vhodné pro konkrétní znamení zvěrokruhu. Cílem je, aby člověk našel parfém, který sedne jeho osobnosti, temperamentu a vystupování. Objevte i vy magický svět horoskopu vůní. Tentokrát se budeme věnovat ženám narozeným ve znamení LEV – královnám výrazných parfémů.

Lev

23.7. – 22.8.

znameni lev

Okouzlující lvice: Smyslné královny s horkým ohněm v srdci

Pro ženu narozenou ve znamení Lva je typická její výrazná osobnost. Je dravá, jde si za svým cílem a téměř vždy je středobodem pozornosti. Podobně jako lev, i ona je velmi divoká a jen tak lehce ji nezkrotíte. Nerada se přizpůsobuje, ale vytváří si vlastní pravidla. Možná to může vypadat jako špatná vlastnost, no na druhé straně lvice opravdu vědí, jak uspět.

Jsou vášnivé, temperamentní, houževnaté, cílevědomé a milující. Věří ve své schopnosti a nikdy se nevzdávají. Dominují v práci, přátelském kruhu i v rodině. Jsou to přesně ty osoby, ke kterým druzí vzhlížejí a následují je.

Žena ve znamení Lev je královnou výrazných parfémů. Které vůně vyzvednou její osobnost?

Podle horoskopu vůní by ideální parfém pro ženu ve znamení Lva měl být výrazný, pronikavý a hluboký. Takový parfém nejlépe podtrhne její jedinečnou osobnost a povzbudí její sebevědomí. Jaký typ vůně by to měl být? To už je věc vkusu a osobní preference. Charakter parfému by ale měl být sebevědomý a dravý tak, jako žena, která ho bude nosit – a nezáleží na tom, zda sáhnete po hřejivé smyslnosti nebo svěží eleganci.

Každá žena má v oblibě jiný typ vůně. Obecně však Lvi preferují hřejivé a orientální vůně. Právě tyto parfémy vyzdvihnou v jejich výrazu vášeň, smyslnost a eleganci.

Odvažte se být výjimečná! Tyto parfémy lvicím dokonale sednou

Hledáte parfém vhodný pro lvici? Nebo i vy patříte k ženám narozeným v tomto znamení? Představíme vám vůně, se kterými vystoupíte z davu. Každý z následujících parfémů ukáže jinou část vaší duše. Vybírejte si podle toho, ke kterým vašim rysům inklinujete, případně které chcete světu nejvíc ukázat. Věříme, že si v našem horoskopu vůní ihned naleznete nový parfém. Měl by být spojením vaší osobnosti a vkusu.

Ke všem následujícím parfémům uvádíme i náš ekvivalent. Jedná se o vůni založenou na stejných ingrediencích s výjimečně věrnými aromaty.

Výrazný charakter: YSL – Black Opium

Black Opium je opojný a smyslný parfém s tmavou, výraznou a bohatou orientální vůní. Každého zaujme hned, jakmile s ním vejdete do místnosti. Je vhodný pro ty ženy, které chtějí každému ukázat svoji sebevědomou a dravou povahu.

 • Kompozice parfému:
 • Hlava parfému: růžový pepř, pomerančový květ, hruška
 • Srdce parfému: káva, jasmín, mandle, lékořice
 • Základ parfému: vanilka, pačuli, cedr, kašmírové dřevo

Vášeň a smyslnost: Guerlain – Mon Guerlain

Tento parfém dokonale vyjádří vášeň a smyslnost, která v ženě dřímá. Voní jako vzrušující orientální směs vanilky, levandule, santalového dřeva a jasmínu. Je smyslná, hřejivá, ale zároveň dost svěží na to, aby se dala příjemně nosit i v létě a na jaře.

 • Kompozice parfému:
 • Hlava parfému: bergamot, levandule
 • Srdce parfému: jasmín sambac, kosatec, růže
 • Základ parfému: tahitská vanilka, fazole tonka, lékořice, australské santalové dřevo, pačuli

Rafinovaná elegance: Chanel – Coco Mademoiselle

Coco Mademoiselle je jedním z nejlepších elegantních parfémů, jaké kdy byly vyrobeny. Jeho dřevitá vůně je sofistikovaná, jemná a přitažlivá. U žen narozených ve znamení lva skvěle podtrhne eleganci, rafinovanost a hloubku osobnosti.

 • Kompozice parfému:
 • Hlava parfému: pomeranč, mandarinka, pomerančový květ, bergamot
 • Srdce parfému: růže, ylang-ylang, jasmín
 • Základ parfému: vetiver, pačuli, fazole tonka, pižmo, vanilka

Půvabná romantika: Viktor & Rolf – Flowerbomb

Tento parfém zdůrazní romantickou a velmi vnímavou stránku ženy narozené ve znamení Lva. Má bohatou květinovou vůni, kombinující jasmín, růži, frézii a orchidej. Na jedné straně působí půvabně a romanticky, na straně druhé v něm cítit jiskřičky luxusu a vášně.

 • Kompozice parfému:
 • Hlava parfému: bergamot, čaj, osmant
 • Srdce parfému: jasmín, pomerančový květ, frézie, růže, orchidej
 • Základ parfému: pižmo, pačuli

Síla a odhodlání: Carolina Herrera – Good Girl

Obzvlášť ženám, které si chtějí vybudovat respekt a uznání, se hodí provokativní parfém Good Girl. Je vyjádřením síly, odhodlání a vytrvalosti, což žena ve znamení Lva jednoznačně ztělesňuje. Vůně vás bude motivovat nevzdat se a dodá vám sílu překonávat překážky.

 • Kompozice parfému:
 • Hlava parfému: káva, mandle, citron, bergamot
 • Srdce parfému: jasmín, tuberóza, kořen kosatce, růže, pomerančový květ
 • Základ parfému: fazole tonka, santalové dřevo, kakao, vanilka, pralinky, skořice, cedr, kašmeran, pačuli, jantar, pižmo

Energie a vitalita: Calvin Klein – Euphoria

Jako poslední parfém jsme pro vás vybrali energickou bombu. Ženy narozené ve znamení lva jsou totiž velmi vitální, živé, energické a zanícené pro věc. Právě tyto vlastnosti podpoří exotický parfém Euphoria. Je plný života, vášně a nakažlivé energie.

 • Kompozice parfému:
 • Hlava parfému: granátové jablko
 • Srdce parfému: lotos, orchidea
 • Základ parfému: jantar, mahagon, pižmo, fialka

Ponořili jste se s námi do tajů fascinujícího horoskopu vůní? Pro ženy narozené ve znamení Lva jsou „hvězdy nakloněny“ na stranu výrazných, sebevědomých a pronikavých parfémů. Tyto vůně mohou být klíčem k tomu, aby žena vynikla a proměnila svou touhu po pozornosti ve skutečnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *