O parfémech, Tip na dárek

Slaďte se s vaším partnerem. Přinášíme tipy na parfémy pro páry

parfemy pro pary

Na Valentýna, výročí nebo jen tak z lásky – vašeho partnera či partnerku můžete krásnou vůní potěšit v každé situaci. Jak ale vybrat ten správný parfém? Tentokrát jsme si pro vás připravili trošku netradiční kombinaci: Sestavili jsme tipy na parfémy pro páry podle charakteru jejich osobnosti.

Zajímá i vás, co se bude hodit právě vaší dvojici? Tipy na parfémy máme pro adrenalinové nadšence, taktní elegány, noční živly ale i různé jiné páry.

Parfémy pro romantický pár

Když mluvíme o párových parfémech, jednoznačně musíme začít romantickou dvojicí. Zamilovaný párek, který se od sebe téměř nikdy neodlepí, si zaslouží přitažlivé a svůdné parfémy. Pro tuto dvojici jsme vybrali:

Toto duo se navzájem krásně doplňuje. Dámský parfém inspirovaný Love Don’t Be Shy má sladší orientální vůni, která kolem sebe šíří romantickou atmosféru. Pánský parfém Scent For Him si zase v sobě nese kouzlo, které na ženské smysly působí jako magnet. Je to velmi zapamatovatelná, svůdná a neodolatelná kořeněná vůně.

Parfémy pro elegantní pár

Každý z nás má ve svém okolí minimálně jeden elegantní pár. Vždy upravené, šarmantní a slušné dvojici se hodí decentní, ale zároveň moderní vůně, která podtrhne její elegantní charakter. Pokud jste touto dvojicí právě vy s partnerem nebo partnerkou, tyto parfémy jsou určeny přesně pro vás:

Náš výběr pro elegantní dámy je květinově-akvatická vůně Bright Crystal. Je namíchána tak, aby s ní žena zazářila a okouzlila. Projevuje se jemnými, něžnými, smyslnými, no současně intenzivními aromaty. Výběr pro pány – Trussardi Uomo, je také skvělou volbou pro každého elegantního a taktního muže. Má hřejivou orientální vůni, která je lehce zapamatovatelná, takže si ji s mužem každý ihned spojí.

Parfémy pro dobrodružný pár

Jsou adrenalin, vzrušení a dobrodružství vaší společnou zálibou? Ať už se věnujete adrenalinovým sportům, nebo neustále vyhledáváte nové zážitky, připravili jsme dvojičku parfémů i pro vás:

Oba parfémy jsou určeny pro energické a nebojácné osoby. Dámská In2U vyjadřuje svobodu a nespoutanost odvážné ženy. Má lehká, citrusově-kořeněná aromata, ve kterých se žena bude skvěle cítit při sportu i v práci. Pánský parfém Terre D’Hermés v sobě mísí tóny citrusů, dřevin a koření. Nejčastěji po něm sahají adrenalinoví nadšenci a muži, kteří mají neustálou potřebu objevovat nepoznané.

Parfémy pro pohodový pár

Jak si představujete pohodový pár? Pro nás jsou to dva nezávislí lidé, kteří rádi tráví čas sami i ve společnosti přátel, a jsou vždy pozitivně naladěni a optimističtí. Pro takovou dvojici se hodí parfémy:

Dámská Jour D’Hermés je jiskřivá, květinově-ovocná vůně. Dokáže rozzářit i ty nejtemnější dny. Dokonale podtrhne charakter ženy, která se vždy usmívá a své okolí nakazí pozitivní energií. Pro pohodového muže jsme vybrali pánský parfém Silver Mountain Water. Je to aromatická a osvěžující vůně, která působí doslova pohodově. Její citrusová aromata přinesou všem kolem dobrou náladu.

Parfémy pro sportovní pár:

Některé páry prostě musí být neustále v pohybu. Pokud jste i vy sportovní nadšenci a každou volnou chvilku využíváte k překonávání svých limitů, tyto parfémy budou ideální přesně pro vás:

Svěží sportovní dámský parfém Lacoste For Women je lehký, jemný a nenápadný. Dokonale splyne s ženskou pokožkou, takže je ideální i pro sportování, kdy žena nechce být rušena pronikavou vůní. Pro pány jsme vybrali parfém Invictus se svěží citrusovou vůní, která vybízí k pohybu a aktivnímu životnímu stylu. Reprezentuje sílu, dynamiku a energii, takže je pro sportovně založeného muže přímo ideální.

Parfémy pro zábavný pár

Na závěr jsme si připravili tipy na parfémy pro divokou a zábavnou dvojici, které neujde ani jeden večírek. Pokud i vy s partnerem patříte k nočním živlům a neustále vyhledáváte společnost a zábavu, hodit se vám budou tyto Parfeny:

Dvojička parfémů inspirovaná značkou Carolina Herrera je vyrobena právě pro lidi, kteří zbožňují párty a zábavu. Dámská 212 VIP vás okouzlí svojí mírně orientální a mírně sladkou vůní. Je provokativní a nevšední podobně, jako pánský parfém Bad Boy. Ten má výraznou, orientálně-kořeněnou vůni, plnou smyslnosti a odhodlání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *