O parfémech

Nová imitace Bottega Veneta vám zavoní. Je luxusní stejně jako originál

imitace bottega veneta

Neviditelný, diskrétní luxus už desetiletí hlásá módní značka Bottega Veneta. I když se proslavila zejména svou tradiční ruční výrobou kožených produktů, dnes už v portfoliu značky najdete kromě módních kousků i nádherné a luxusní parfémy.

Tyto parfémy nás zaujaly natolik, že jsme se rozhodli zařadit je i do naší nabídky. Jako první jsme vytvořili imitaci Bottega Veneta, která nese stejný název jako samotná značka. Přesvědčíme vás dnes, že tato vůně je opravdu unikát? Přečtěte si krátký článek a posuďte sami.

Bottega Veneta pro elegantní a nadčasové ženy

Odráží krásu benátského venkova – zelené louky, staré dřevo a mistrovství řemesla zpracování pravé kůže. Na základě tohoto popisu by se mohlo zdát, že jde spíše o knihu nebo nějaký kožený výrobek, ale určitě ne o luxusní dámský parfém. Pravdou ale je, že právě benátský venkov inspiroval parfuméře při tvorbě unikátního dámského parfému Bottega Veneta.

Jak ale může v sobě parfém Bottega Veneta spojovat vůni venkova, a přitom zaujmout moderní elegantní ženu? Jednoduše. Mistři v Bottega Venete totiž vsadili na intenzitu jednotlivých složek, díky které vytvořili květinově-chyprovú vůni s jemnými koženými tóny v pozadí.

I imitace Bottega Veneta je moderní a luxusní

Luxus a nadčasovost jsou 2 přednosti, kterými imitace Bottega Veneta dýchá. Tato vůně je totiž skutečným luxusem, který si i díky naší nízké ceně budete moci užívat každý den. Je to ženská, sofistikovaná a nadčasová vůně, vhodná na celodenní nošení.

Nejlepší bude charakterizovat moderní ženu, která při oblékání staví na eleganci a nadčasovost. Pokud jste spíše sportovní typ, zkuste raději sáhnout po jiné vůni. Bottega Veneta se vysloveně hodí ke koženým kozačkám nebo sandálům a elegantní kabelce. Vůně málokdy srovnáváme s oblečením, ale při tomto dámském parfému je to nezbytnost.

Kompozice imitace Bottega Veneta, která je totožná s originálem

imitace bottega veneta

Parfém věrně odráží značku Bottega Veneta

Parfém Bottega Veneta vyšel až v roce 2011 a byl vůbec prvním parfémem značky od jejího založení v roce 1966. Značka původně tvořila ručně dělané kožené výrobky, které se na trhu rychle prosadily jako luxusní módní kousky. Dnes tvoří produkty, které zaujmou každého, kdo má rád kvalitu a zároveň dbá i na design. Stále si ale zachovává svůj charakteristický znak – kůži, a snaží se ji vyjádřit v módě i v parfémech.

Podobně je to i v parfému Bottega Veneta, který vám ve věrné kopii přinášíme i k nám. Pokud vás náš popis vůně zaujal, najdete ho u nás v klasickém 50 ml flakonu. V případě, že byste chtěli vyzkoušet jen vzorek, nezapomeňte si ji přidat k objednávce svého oblíbeného parfému. Věříme však, že imitace Bottega Veneta se vám bude líbit. Vůně pro vás pečlivě vybíráme a neustále se snažíme přinášet něco nového, abyste si krásnou vůni po celý den mohli vychutnat i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *