O parfémech

Imitace Guerlain – La Petite Robe Noir vás provoní pařížskou elegancí. Čím je výjimečná?

imitace la petite robe noir

Francouzský Guerlain patří mezi nejstarší parfuméřské domy na světě. Jeho parfémy používala vysoká společnost a oblíbené byly i na francouzském císařském domě. Dnes se Guerlain parfémy rozšířily mezi veřejnost, ale stále si udržují svou exkluzivitu a luxus. V článku vám představíme naši imitaci dámského parfému La Petite Robe Noir, který je dnes nejznámějším Guerlain parfémem současnosti. Zalíbí se i vám? Čtěte dál a objevte jeho aromata, kompozici a charakter.

Nejznámější Guerlain parfém současnosti

Francouzská značka Guerlain během dlouhých let své působnosti vytvořila mnoho skvělých parfémů. Jednou z celosvětově nejoblíbenějších orientálních vůní je parfém Shalimar, který dnes již označujeme jako vlajkovou loď značky Guerlain. Dalším, opravdu výjimečným parfémem, je Jicky. Vytvořený byl již před více než 120 lety, kdy se stal jedním z prvních parfémů, ve kterém byly použity syntetické složky. Zároveň patří mezi jednu z nejstarších vůní, která se dodnes vyrábí a prodává.

Nejznámějším Guerlain parfémem současnosti je dámský La Petite Robe Noir. Po vzoru ostatních Guerlain parfémů v sobě nese velkou dávku elegance a delikátnosti. Je inspirován právě proslulou pařížskou dámskou elegancí a krátkými černými šaty, ve kterých se ženy cítí chic, přitažlivě a provokativně. Stejně by se ženy měly cítit i s parfémem La Petite Robe Noir.

Imitace La Petite Robe Noir rozzáří váš den

Parfém La Petite Robe Noir přenáší podpis pařížské elegance do všech koutů světa prostřednictvím výjimečné vůně. Je to zářivý, výrazný a okouzlující parfém, který vám vykouzlí úsměv na tváři.

Při jeho tvorbě se dbalo zejména na nejvyšší potěšení a požitek, který by z něj měli jeho nositelky cítit. Je proto vytvořen tak, aby v ženě zdůraznil eleganci, svůdnost, hravost a provokativnost. Pokud se rozhodnete vyzkoušet ho, jeho jiskřivá aromata rozzáří váš den a dodají vám pocit výjimečnosti.

Jak voní La Petite Robe Noir?

Lákavá a podmanivá imitace La Petite Robe Noir voní stejně jako originál. Kombinuje květinové a ovocné tóny, které upoutají okolí a donutí ho zaměřit na vás zrak.

imitace la petite robe noir

Kompozice parfému se otevírá hravými a jiskřivými tóny černé třešně, bergamotu, mandle a červeného bobulového ovoce. Srdci dominuje spojení bulharské a taifské růže, které se dále rozvíjí do směsi černého čaje a lékořice. Celá kompozice se stabilizuje v základě, díky kterému působí přitažlivě a neodolatelně. Parfém nejintenzivněji voní po sladkém ovoci a květinách.

Parfém věrně odráží charakter značky Guerlain

Guerlain vznikl přímo jako parfuméřský dům. Liší se tím od mnoha jiných luxusních značek, které původně fungovaly jako módní domy a parfémy začali vyrábět jen okrajově. Už od roku 1828 si značka tříbila své parfuméřské mistrovství a pracovala na moderních inovacích. Vytvořila například první parfém se syntetickými složkami.

Až do roku 1994 měla rodina Guerlainovcov značku v soukromém vlastnictví. Pak ji prodala koncernu LVMH, který vlastní například Moët, Hennessy nebo Louis Vuitton. Navzdory změně vlastníka si ale stále zachovává eleganci, styl a nadčasovost, které jsou pro ně příznačné. Nese v sobě odkaz minulosti, tradice a dokonalé vůně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *