O parfémech

Imitace Versace Eros: Svůdná kolekce s verzí pro ženy i pro muže

imitace versace eros

Už od svého vzniku hledá značka Versace inspiraci v řecké mytologii. Jinak to není ani při kolekci Eros, která je zasažena šípem toho nejvěrnějšího posla lásky. Vůně z této kolekce jsou smyslné, omamné a dokonale vyjadřují sílu svádění a přitažlivosti. Představujeme vám imitace Eros Pour Homme a Eros Pour Femme – 2 parfémy pro něj i pro ni, z nichž září vášeň a touha. Stanou se vaším novým číslem 1?

Imitace Versace Eros pro muže: Vyjadřuje mužskou sílu i sexappeal

Váš pocit nelže: Kolekce Eros je opravdu inspirována řeckým Bohem lásky Erosem. V kolekci najdete 2 parfémy – jeden pánský a jeden dámský – dva protipóly, které spolu soupeří o to, který vyhraje hru svádění.

Jako první vznikl pánský parfém. Navrhla ho sama Donatella Versace, která o něm řekla: „Svou novou vůni Eros jsem navrhla pro muže, který je hrdinský a vášnivý, jako řecký Bůh Eros.“ Parfém je tedy jakýmsi novodobým ztělesněním starověkého Erose. V představách Donatelly je to silný a vášnivý muž, vědomý si svých kvalit. Klíčovým konceptem pro vytvoření vůně se jí stala láska, vášeň, krása a touha, které by měly díky parfému z muže vyzařovat.

imitace versace eros

Zdroj foto: Versace.com

Jak voní pánský parfém Eros?

Charakterově se parfém Eros vyznačuje svou unikátní aurou a až upokojující mužnou vůní. Po jeho použití se budou na mužské pokožce míchat 3 rozličná aromata, které spolu explodují do vznešené mužnosti. Jsou to:

  • Neodolatelná svěžest: získaná kombinací listů máty, italské citronové kůry a zeleného jablka;
  • Návyková smyslnost: vytvořená orientálními, poutavými a rozvíjejícími se tóny fazole tonka, květu pelargónie a vanilky;
  • Intenzivní energie: symbolizovaná lesy s vůní cedrového dřeva, vetiveru a dubového mechu.

Imitace Eros je k vyzkoušení v 3 velikostech flakónů

Tomuto parfému se jednoduše nedá odolat. Muži se díky němu budou cítit jako praví svůdci, ženy zase okouzlí neodolatelnou vůní. Výjimečnost tohoto parfému vám přinášíme v podobě naší přesné imitace. Jeho malou ochutnávku můžete získat v podobě vzorky, rychlé osvěžení vám poskytne 20 ml parfém a stabilní každodenní vůni zase velký 50 ml flakón. V nabídce máme také uklidňující vodu po holení s vůní parfému Eros.

Imitace Versace Eros pro ženy: Ještě smyslnější a vychytralejší

Dámský ekvivalent k parfému Eros zachycuje prvotní sílu ženy. Symbolicky vyjadřuje vůni ženy, kterou by si za svou vyvolenou vybral samotný Bůh lásky Eros. Je to skutečná vůně ženské síly a vyjádření její hluboké individuality.

Podle Donatelly Versace je to nejsvůdnější parfém, jaký kdy značka Versace vytvořila. Platí to i pro Parfen imitace, kde imitace Eros právem zastává místo v TOP 10 nejsvodnějších dámských vůních.

Vůně dámského parfému Eros vyjadřuje silnou individualitu

Imitace dámského parfému Eros má neodolatelná aromata, která bychom mohli popsat jako živé, vzácné, chutné a vášnivé. Také ji tvoří 3 silné linie vyvolávající pocity, jaké míváme při zamilovanosti:

  • První linie je založena na smyslné svěžesti. Kombinuje čerstvé tóny středomořského citrusového ovoce, jako je granátové jablko, bergamot a citron.
  • Druhou linii tvoří květinové okvětní lístky a jasmín. Parfému propůjčují ženskost, něžnost a autentickou vůni.
  • Třetí linie je silně individualistická. Bílé pačuli spolu s tóny dřeva se dívají dovnitř ženy a zachycují to, co dělá ženu neobyčejnou – krása a síla jejího charakteru.

Z této vůně vám nebude stačit vzorek

Je opravdu těžké rozhodnout se, která verze parfému je svůdnější – či už dámská nebo pánská. Obě jsou však skutečně výjimečné, navzájem se doplňují a jsou vhodné i pro páry. Dámskou imitaci Eros máme, stejně jako pánskou verzi, v 3 baleních – jako vzorek, 20 ml cestovní parfém a také velký 50 ml flakón. Podle našich zkušeností vám však malé balení stačit nebude. Okouzlí vás, vaše okolí, i vašeho partnera, a proto ji budete chtít cítit neustále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *