O parfémech

Krátký průvodce dámskými parfémy Thierry Mugler. Který vám nejlépe sedne?

imitace thierry mugler

Máte ráda neobvyklé vůně? Pak byste určitě neměli přehlédnout dámské parfémy francouzského módního návrháře Thierry Muglera, které jsou po celém světě známé jako netradiční vůně vyzdvihující ženskou krásu.

Díky jejich výjimečnosti jsme tyto parfémy přinesli i do Parfenu. Každý z parfémů je jiný, ale všechny se vyznačují velmi výraznými a plnými aromaty. Abychom vám pomohli s výběrem, připravili jsme pro vás krátký popis imitací Angel, Aura a Alien, které voní k nerozeznání od původních verzí. Stačí si vybrat tu, která vám bude nejvíce charakterově sedět a pak si už jen užívat výjimečnost dané vůně. Čtěte dál.

Imitace Angel: orientální parfém s nádechem vanilky

Angel je vůbec prvním parfémem z dílny značky Thierry Mugler. Vznikl v roce 1992 a již tehdy nám ukázal styl, jakým se budou parfémy značky ubírat – vyznačují se výrazností, neobvyklostí a specifičností.

Imitace Angel má tedy výrazné a neobvyklá aromata, které jsou však ihned rozpoznatelné. Nejvíce v nich ucítíte příjemnou orientální vůni se zakončením v sametové vanilce. Zavoní vám zejména v případě, pokud se chcete cítit exkluzivně, netradičně a vonět úplně jinak, než voní ostatní ženy.

Imitace Aura: aromatický dřevitý parfém

Parfém Aura je inspirovaný přírodou. Snaží se přenést nás do neposkvrněné divočiny, kterou vyjadřuje svými dřevitě-zelenými aromaty. Kromě ženské krásy vyzdvihuje zejména silnou ženskou auru, kterou vyzařuje každá energická žena.

Podobně jako jiné Thierry Mugler parfémy, i imitace Aura je aromatická a nevšední. Její vůně není srovnatelná se žádným jiným parfémem, a proto vám dodá výjimečnost. Zalíbí se vám zejména pokud máte rádi divoká přírodní aromata ve spojení s podtóny dřeva.

Imitace Alien: nasládlý orientální parfém

I imitace Alien věrně kopíruje svůj originál. Jde o těžší vůni, která poukazuje na magickou stránku ženy. Má zapamatovatelné a nevšední nasládlé orientální aromata, které ihned rozpoznáte. Je vhodná pro ženy, které chtějí zůstat tajemné a nepředvídatelné.

Zajímavostí je, že tento parfém je tvořený jen třemi ingrediencemi: indický jasmín, kašmírové dřevo a jantar. Na první pohled by se tak mohlo zdát, že je to jedna z těch jednodušších vůní, ve skutečnosti však tyto složky vytvářejí komplexní dámský parfém s velmi bohatou a rozvinutou vůní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *