O parfémech, Tip na dárek

Nejlepší pánské parfémy: TOP sportovní vůně

nejlepsi panske parfemy

Pro sportovce, aktivní muže a adrenalinové nadšence jsme vybrali ty nejlepší Parfen parfémy. Skvěle podtrhnou jejich sportovního ducha, dodají jim energii při sportu a vyzvednou jejich charakter během speciální události.

Náš speciální výběr jsme podmínili tím, aby byl parfém vhodný na celodenní nošení, ale i na sport a speciální událost. Díky tomu mužovi dokonale postačí jeden parfém na všechny části dne. Představujeme vám TOP sportovní pánské parfémy našeho e-shopu:

Paco Rabanne – Invictus 646

Jedinečný parfém Invictus je vhodný na běžné nošení, sport a dokonce i na speciální příležitosti. Oblíbili si ho tisíce aktivních mužů, a tak dnes patří mezi nejoblíbenější pánské sportovní vůně na světě. Jeho přesnou kopii vám přinášíme i my, a to pod číslem 646.

Invictus reprezentuje mužskou sílu, dynamiku a energii. Díky svému svěžímu charakteru podněcuje muže k aktivnímu životnímu stylu. Vyzývá ho k pohybu a dodává mu energii. Parfém se hodí sportovně-elegantním mužům, kterým nechybí zdravá dávka sebevědomí.

Yves Saint Laurent – L’Homme Sport 692

L’Homme Sport opravdu odráží charakter sportovní vůně. Po jeho použití vás omámí exploze svěžesti, která probouzí vzrušení, odvahu a adrenalin. Díky složkám verbena a bergamot má parfém typicky svěží a chladné sportovní aroma. Hodí se skutečným sportovcům a vyznavačům adrenalinových sportů.

Creed – Aventus 689

Parfém Aventus má mírně orientální a mírně sportovní aromata. Pohybuje se někde mezi sportovním a elegantním stylem, díky čemuž se hodí k obleku, ale i k teniskám a sportovnímu oblečení. Je určen pro muže, kteří tvrdě pracují na svých cílech. Jeho energická aromata dodají muži sílu a chuť stále napředovat.

Značku Creed možná znáte díky jejím luxusním, unikátním a také drahým parfémům. Podobně je na tom i sportovní vůně Aventus, jejíž cena se v originále pohybuje kolem 7 000 korun. U nás její přesnou kopii dostanete v mnohem nižší ceně, ale srovnatelné kvalitě.

Dior – Dior Homme Sport 642

Svěží a intenzivní kopie parfému Dior Homme Sport zaujme zejména mladší muže. Úplně přesně totiž reprezentuje charakter mladého sportovce – je originální, výbušná a intenzivní. Díky těmto vlastnostem se parfém stává nepřehlédnutelným a muž zapamatovatelným. Naše imitace Dior Homme Sport je vytvořena podle původní verze originál parfému z roku 2008.

Armani – Acqua Di Gio 602

Imitace Acqua di Gio patří mezi světovou klasiku mezi pánskými sportovními parfémy. Od ostatních sportovních parfémů se liší svojí netradiční kompozicí. Nemá typicky chladnou a akvatickou vůni, voní spíše sladko-svěže. Připomíná energii Středomoří, navozuje pocity letní dovolené u moře a muži dodává ostrovní lehkost bytí.

Vůně tohoto parfému je svěží a příjemná. Není příliš aromatická, takže muži nebude vadit ani při vytrvalostním sportu nebo jiných velkých sportovních výkonech. Je hřejivě osvěžující a na muži vyzdvihuje přirozenou charisma, dobrosrdečnou povahu a sportovního ducha. I díky svému letnímu charakteru je to náš tajný tip na celkově nejlepší pánský sportovní Parfen parfém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *